امام جمعه نجف‌آباد: دانشگاه آزاد اسلامی با امام و اصل انقلاب مرتبط است
مطلب ویژه

05 شهریور 1398

امام جمعه نجف‌آباد گفت:‌ دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای مرتبط با امام خمینی(ره) و اصل انقلاب است.

 

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد،‌ حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی در دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تأکید بر اهمیت و ضرورت تربیت اظهار کرد: امروزه بحث تربیت انسان نیاز مبرم و اساسی جوامع مختلف است و اهمیت نقش مجموعه‌های فرهنگی و دانشگاهی مانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این مباحث بیش از گذشته احساس می‌شود.

امام جمعه نجف‌آباد با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای بوده که با امام خمینی(ره) و اصل انقلاب مرتبط است و با ابراز خرسندی از اجرایی شدن طرح‌های جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر خداوند متعال و تربیت و تقویت نسل جوان متخصص و متعهد، خودکفایی واقعی در میادین مختلف نظیر مدیریت، اقتصاد و فرهنگ تحقق یابد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز گفت: سعی و تلاش این واحد دانشگاهی بر این است که با تأثیرگذاری بر روی جوانان این مرزوبوم، آینده روشنی را برای آنان رقم بزند.

دکترامیررضا نقش کسب رتبه نخست در جذب طرح‌های پژوهشی برون دانشگاهی در حوزه صنعت در میان واحدهای دانشگاهی کشور، اخذ مجوز اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به قطار شهری نجف‌آباد - اصفهان و خط ۲ مترو با احداث دو ایستگاه داخلی در این واحد دانشگاهی، واگذاری مأموریت احداث نخستین دانش‌شهر دانشگاه آزاد اسلامی به واحد نجف‌آباد، راه‌اندازی بالغ‌بر ۱۱ رشته جدید و رشته علوم قضائی برای نخستین بار بین دانشگاه‌های دولتی و آزاد استان اصفهان را ازجمله موفقیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در ماه‌های اخیر برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با تلاش و همت روزافزون مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد شاهد رشد و بالندگی بیش‌ازپیش این واحد عظیم دانشگاهی باشیم.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن