دکترسلیمانی: ۶ رشته كارشناسی به مجموعه رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد اضافه شد
مطلب ویژه

31 مرداد 1398

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اعلام کرد: با توجه به آخرين اصلاحيه رشته‌های كارشناسی بدون آزمون سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی ۶ رشته كارشناسی به مجموعه رشته‌های این واحد دانشگاهی اضافه شد.

 

به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، دکترحسین سلیمانی اعلام کرد: با توجه به آخرين اصلاحيه رشته‌های كارشناسی بدون آزمون سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی و مصوبه شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی ۶ رشته كارشناسی به مجموعه رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد اضافه شد.

وی با اشاره به اضافه شدن ۶ رشته جدید به جمع رشته‌های مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: داوطلبان برای ثبت نام می‌توانند با مراجعه به سايت azmoon.iau.ac.ir رشته های كارشناسی جدید بدون آزمون، علوم قضائی (کد ۲۰۸۱۳) - مترجمی زبان انگلیسی (کد ۲۰۳۱۵)- مدیریت اموربانکی (کد ۲۱۲۳۰)- مدیریت کسب وکارهای کوچک (کد ۲۱۲۶۰)- مهندسی ورزش (کد ۴۰۴۶۱) و مطالعات خانواده (کد ۲۰۶۱۵) با کد محل دانشگاهی ۱۵۰ (دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد) را انتخاب کنند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: رشته علوم قضائی برای نخستین بار بین مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی استان اصفهان در واحد نجف آباد ارائه شده است. فارغ‌التحصيلان اين رشته توانايی‌های لازم را برای تصدی امر قضا در محاكم کشور پيدا می‌کنند. علاوه بر اين چون دانشجويان علوم قضائی، همه دروس تخصصی رشته حقوق را نيز مطالعه می‌كنند،‌ می‌توانند موقعيت‌های شغلی فارغ‌التحصيلان حقوق را نيز داشته باشند. اين رشته از هر سه گروه آزمايشی علوم رياضی و فني،‌ علوم تجربی و علوم انسانی دانشجو می‌پذيرد.

دکترسلیمانی خاطرنشان کرد: در همه رشته‌های تحصیلی اولویت ما کیفیت بالای آموزش است و هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. هرچند که با درنظر گرفتن امکانات و زیرساخت‌های موجود در این واحد آمادگی لازم برای پذیرش هر تعداد دانشجو را داریم.

وی افزود: واحد نجف آباد با اضافه شدن ۶ رشته جدید، اکنون پذیرای داوطلبان ورود به دانشگاه در ۳۶ رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری، دفتر مشاوره و هدایت تحصیلی داوطلبان ورود به دانشگاه با هدف آشنایی بیشتر داوطلبان با رشته‌های تحصیلی و دانشگاه‌های کشور و با حضور کارشناسان و مشاوران مجرب در این واحد با برگزاری جلسات مشاوره عمومی فعالیت خود را آغاز کرد.

دکترسلیمانی ادامه داد: این مرکز به همت معاونت دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه و با حضور کارشناسان و مشاوران مجرب دانشگاهی در محل مرکز مشاوره دانشگاه به ارائه مشاوره، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته به صورت حضوری و غیرحضوری راه‌اندازی شد تا داوطلبان بتوانند با آگاهی کامل رشته و دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب کنند.

وی گفت: داوطلبان می توانند برای ارتباط با مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۰۳۱۴۲۴۲- ۰۳۱۴۲۲۹۲۳۳۲ تماس و از راهنمایی مشاوران این مرکز استفاده کنند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن