چاپ کردن این صفحه

آمادگی دانشگاه آزاد نجف‌آباد برای پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در ۱۰۶رشته
مطلب ویژه

27 تیر 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: در حوزه تحصیلات تکمیلی پذیرای داوطلبان آزمون کارشناسی‌ارشد در ۱۰۶ رشته گرایش در گروه‌های فنی ـ مهندسی، علوم انسانی، هنر و ... هستیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، امیررضا نقش با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته درباره جذب دانشجویان تحصیلات تكمیلی و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم اظهار کرد: در حوزه تحصیلات تکمیلی پذیرای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در ۱۰۶ رشته گرایش در گروه‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی در این واحد دانشگاهی هستیم.

وی از حضور بیش از ۵۰۰ عضو هیئت‌علمی تمام وقت و نیمه‌وقت و ۶۰۰ استاد مدعو و حق‌التدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه آموزش عالی در مرکز کشور خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با ۱۰ دانشکده مصوب میزبان بیش از ۲۲ هزار دانشجو در ۲۹۰ رشته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری حرفه‌ای است و زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی و امکانات و تجهیزات یک مجموعه آموزش عالی به‌معنای دانشگاه جامع را دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: ۱۱۸ آزمایشگاه و ۹۲ کارگاه مجهز و پیشرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد فعال است و به ازای هر دانشجو حدود ۱۶ مترمربع فضای آموزشی وجود دارد.

نقش بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یکی از واحدهای پیشتاز در عرصه تولید علم، فناوری و ارتباط با صنعت و جامعه است. فعالیت چند سال گذشته این دانشگاه نشان می‌دهد که حرکت رو به جلوی این واحد شتاب چشمگیری به خود گرفته است و از این نظر یکی از بهترین و موفق‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می‌آید. همچنین این دانشگاه توانسته در جذب طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی بهترین عملکرد را درمیان واحدهای دانشگاهی دیگر داشته باشد.

عضو هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، وجود استادان مجرب و فرهیخته، دانشجویان پرتلاش و مستعد و زیرساخت‌های مناسب را از شاخصه‌های به‌دست آوردن جایگاه ممتاز و برتر در میان دانشگاه‌های جهان دانست و تأکید کرد: وجود استادان مجرب و توانمند در دانتشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در کنار تجهیزات و امکانات کم‌نظیر کارگاهی و آزمایشگاهی، ورزشی و رفاهی، وجود دانشجویان پرتلاش، علاقه‌مند و مستعد از جمله شاخصه‌هایی است که نام دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد را نه‌تنها در میان دانشگاه‌های کشور، بلکه در میان دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی پرآوازه کرده است.

نقش، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد را یکی از موفق‌ترین واحد‌ها در زمینه توسعه کمی و کیفی تحصیلات تکمیلی دانست و توضیح داد: با توجه به زیرساخت‌هایی که از قبل در این واحد به‌وجود آمده، در زمینه توسعه تحصیلات تکمیلی قطعاً در این واحد دانشگاهی مشکلی نخواهیم داشت.

وی، ارتقای سطح کیفی آموزش و پژوهش و حركت دانشگاه به سمت حل مسائل و مشكلات صنعت را به عنوان اصلی‌ترین راهبرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد و افزود: در این راستا ورود به صنعت ذوب‌آهن اصفهان برای حل چالش‌های این صنعت عظیم مطرح است که با دستور دکتر طهرانچی این واحد مجری طرح پایش ذوب‌آهن اصفهان معرفی شد و تاکنون پیشرفت‌های چشمگیری در این زمینه داشته‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: فارغ‌التحصیلان این واحد دانشگاهی در سال‌های گذشته توانسته‌اند در بخش‌های دولتی، صنعت و شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی مشغول به‌کار شوند و در این راستا برنامه‌ریزی برای اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه یکی دیگر از راهبردهای اصلی دانشگاه است که ارتباط روبه‌گسترش دانشگاه با صنعت و جامعه و حمایت دانشگاه از طرح‌های اقتصادی دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری نویدبخش نیل به این هدف بزرگ است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن