برگزاري جلسه مشترک شورای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و هیات رئیسه واحد نجف آباد
مطلب ویژه

25 خرداد 1398

مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان در جلسه مشترک شورای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: کادرسازی برای آینده از وظایف اصلی مجموعه بسیج اساتید دانشگاه‌هاست.

 به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، دكترمحمد باقری در جلسه مشترک شورای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یکی از دانشگاه‌های پیشرو کشور در طرح ملی پویش کسر حقوق دانشگاهیان در حمایت از سیل‌زدگان است و امیدوارم مشارکت و همراهی جامعه دانشگاهیان استان اصفهان به‌ویژه این واحد دانشگاهی در این‌گونه طرح‌ها همچنان مستمر و ادامه‌دار باشد.

وی با توجه به استقبال استادان دانشگاه و نیازهای احصاشده از مناطق سیل‌زده و این حرکت اثرگذار گفت: مرحله سوم ارسال کمک‌ها و حضور استادان فنی و مشاوره‌ای با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد نجف‌آباد انجام خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اصفهان خاطرنشان کرد: در حل مشکلات سیل‌زدگان باید از حضور استادان اندیشکده‌های علمی، راهبردی این واحد جامع دانشگاهی با همه ظرفیت‌های علمی استفاده کرد.

دكترباقری با بیان تلاش‌های جدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در جوانگرایی، کادرسازی برای آینده و بصیرت سیاسی و اقدامات صحیح و هوشمندانه را از وظایف اصلی مجموعه بسیج اساتید دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: انتظار جامعه از فرهیختگان به‌ویژه استادان دانشگاه‌ها حضور به‌موقع و انقلابی در راستای حل معضلات جامعه و دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد نیز گفت: پس از ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری و تبیین هفت محور اساسی و راهبردی در جامعه پردازی و تمدن‌سازی، وظایف و مسئولیت‌های اساتید بسیجی و انقلابی صدچندان شد.

دكترامیررضا نقش افزود: جوانگرایی اولویت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به‌عنوان سند ارزش‌های انقلاب مطرح بوده که این مهم در بدنه مدیریت کشور مغفول مانده است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد همواره مدنظر دارد که نیروهای جوان و باانگیزه انقلابی و جهادی بتوانند در بدنه مدیریتی دانشگاه ظهور و بروز داشته باشند.

وی حاکمیت تفکر بسیجی که مشخصه آن خدمت صادقانه و خالصانه در هر جایگاهی است را نیاز امروز کشور دانست و افزود: امروز وظیفه استادان انقلابی در تزریق روحیه امید به آینده بین نسل جوان و تربیت نسل فرهیخته آینده با ویژگی تحول‌آفرینی بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

عضوهيات امناي دانشگاه آزاداسلامي استان اصفهان اظهار کرد: این دانشگاه به‌عنوان واحد پیشرو بین واحدهای دانشگاهی کشور تبدیل به دانشگاه کارآفرین و فناور را با رویکرد جامعه‌نگر در افق آینده خود قرار داده است که با همت استادان، کارکنان و دانشجویان و به یاری حضرت حق، این امر محقق خواهد شد.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن