دكترمنتظر‌القائم خبر داد: تفاهم‌نامه شرکت ذوب‌آهن اصفهان با دانشگاه آزاد نجف‌آباد اجرایی شد
مطلب ویژه

02 خرداد 1398

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از اجرایی شدن تفاهم‌نامه شرکت ذوب‌آهن اصفهان با این واحد دانشگاهی خبر داد.

 

دكترحمید منتظر‌القائم در گفتگو با پايگاه خبري واحد نجف‌آباد اظهار کرد: پیرو انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و پس از پیگیری‌های مستمر، این تفاهم‌نامه وارد فاز اجرایی شد.

وی افزود: دبیرخانه طرح پایش با حضور رؤسای مراکز تحقیقات، جمعی از مسئولان واحد نجف‌آباد و مدیران ارشد شرکت ذوب‌آهن رسماً آغاز به کار کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: طرح پایش در فاز اولیه، شناسایی چالش‌های صنعتی و فنی شرکت ذوب‌آهن و تبدیل این چالش‌ها به نظام موضوعات در راستای انجام نیازهای صنعت از طریق پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و طرح‌های تحقیقاتی را در دستور کار دارد.

دكترمنتظر‌القائم تصریح کرد: کمیته‌های فنی متعددی متناسب با اولویت‌های پژوهشی شرکت ذوب‌آهن در مذاکرات فی‌مابین تعریف شده و مقرر شد کمیته‌های تخصصی «متالورژی و فرآیندها»، «مصالح نسوز» و «فروش، بازاریابی و آینده‌پژوهی» به‌عنوان پایلوت در گام نخست شروع به کار کرده و در ادامه کمیته‌های مربوط به رشته‌های فنی و مهندسی و غیر فنی و مهندسی در قالب دو تیم کاری بزرگ زیر نظر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه واحد فعالیت کنند.

وی اظهار کرد: آغاز طرح پایش، برکات دوجانبه‌ای برای شرکت ذوب‌آهن و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد درباره استفاده مجدد و بهینه از ضایعات کوره‌های ذوب‌آهن در راستای درآمدزایی داشته است که در گزارش‌های آتی به جزئیات آنها پرداخته خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري واحدنجف آباد، اجرایی شدن این تفاهم‌نامه گام مؤثر دیگری در مشارکت عملی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه‌های صنعتی کشور به شمار می‌رود.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن