دكترنقش تأکید کرد :بازنگری و نگرش نوآورانه‌ در ارتقای کیفیت خدمات به دانشجویان
مطلب ویژه

22 فروردين 1398

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد تأکید کرد: باید در زمینه ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان بازنگری عمیق و نگرش نوآورانه‌ای داشته باشیم.

 به گزارش پايگاه خبري واحد نجف آباد، دكتراميررضا نقش در نخستین جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که با دیدار نوروزی دانشگاهیان همراه بود با بیان موفقیت‌های کسب‌شده توسط این دانشگاه در یک سال گذشته در زمینه ارتباط با صنعت و جذب طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی گفت: سال ۹۷ واحد نجف‌آباد توانست با یک برنامه‌ریزی منسجم، همت و تلاش جمعی و تعامل سازنده با صنعت بالغ‌ بر ۳۰ طرح پژوهشی صنعتی را جذب و انعقاد قرارداد کند که اين تعداد بیش از دو برابر تعهد پژوهشی بوده است

وی با اشاره به راهبردها و اولویت‌های اصلی و اساسی دانشگاه در دهه چهارم اظهار: در سه دهه گذشته بیشترین فعالیت‌ها در زمینه کمیت و توسعه کمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است و اكنون در دهه چهارم فعالیت ارتقای کیفیت دانشگاه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و برای دستیابی هرچه بیشتر به این ارتقا نیاز به تلاش و جدیت بیشتر كاركنان است

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: ارتقای کیفیت دانشگاه فقط در مسائل آموزشی نیست؛ بلكه در تمام ابعاد به‌ویژه در بخش‌های پژوهشی و كیفیت برون‌داده‌های پژوهشی و فناورانه بسیار اهمیت دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: آن چیزی که مورد تأکید مسئولان دانشگاه در سطح کلان و عالی بوده تلاش بیشتر برای نزدیك‌ترکردن هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی به الگوهای بین‌المللی است.

دكترنقش با اشاره به اخذ مجوز فعالیت مركز تحقیقات هوافضا و تبدیل انرژی در واحد نجف‌آباد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد حرکت‌های بسیار خوبی در زمینه مسائل پژوهشی، مراكز دانش‌بنیان و خروجی‌های فناورانه در سال گذشته داشته است كه كسب مجوز فعالیت دوازدهمین مركز تحقیقات نتیجه تلاش جمعی و حركت روبه پیشرفت در این واحد دانشگاهی است.

وی با توجه به امضای تفاهم‌نامه با حضور دكتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیرعامل شركت ذوب آهن اصفهان در اسفندسال گذشته اظهار کرد: واحد نجف‌آباد باید از شرایط، امكانات و زیرساخت‌های موجود در زمینه حل مشكلات بخش صنعت و درآمدزایی برای دانشگاه بهترین استفاده را ببردو این موجب افتخار است كه واحد نجف‌آباد به‌عنوان مجری تفاهم‌نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی وذوب آهن انتخاب شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یكی دیگر از راهبردهای مؤثر در دانشگاه آزاد اسلامی را ارتقای کیفیت خدمات دانست و گفت: باید در زمینه ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی به دانشجویان بازنگری عمیق و نگرش جدید و نوآورانه‌ای داشته باشیم.

دكترنقش با توجه به اهمیت و حساسیت بخش فناوری اطلاعات در خدمت‌رسانی و ارتقای کیفیت خدمات ادامه داد: امیدواریم در سال جدید بتوانیم تحولات عمیق در این بخش داشته باشیم و بتوانیم فرآیندهای آموزشی و دانشگاهی مورد نیاز دانشجویان و كاركنان را بر پایه فناوری اطلاعات بیشتر از پیش توسعه دهیم و با نوآوری‌هادر این حوزه روند كاری را بهبود ببخشیم.

وی گفت: یكی از راهبردهایی كه سال‌های اخیر در سطح کلان دانشگاه آزاد سیاست‌گذاری و مطرح شده حركت به سمت متنوع‌سازی درآمدها و كاهش وابستگی به شهریه است كه هرچه جلوتر برویم اهمیت و جایگاه این راهبرد بیشتر می‌شود.

رئیس واحد نجف‌آباد با اشاره به صرفه‌جویی و استفاده بهینه از منابع و انرژی در دانشگاه گفت: منظور از صرفه‌جویی حذف هزینه‌ها نیست؛ بلكه باید توجه داشت هزینه‌هایی كه در نهایت فایده‌ای به سیستم می‌رساند با اهمیت هستند و فقط هزینه‌هایی باید حذف یا كم شوند كه فایده‌ای برای سیستم نداشته و ندارند.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن