دبیر شورای راهبردی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: زیرساخت های فناوری اطلاعات در واحد نجف آباد بسیار مطلوب و دیتا سنتر موجود در حد سرور فارم با همه تمهیدات لازم است.
مطلب ویژه

27 اسفند 1397

 به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، مسعود همتی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از بخش‌های مختلف این دانشگاه شامل دیتاسنتر، کتابخانه دیجیتال و مرکز تحقیقات مه‌داده بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی‌ها و امکانات این واحد دانشگاهی آشنا شد.

 وی در اين بازديد با اشاره به تغییر و تحولات در حوزه فناوری اطلاعات گفت: دکتر طهرانچی بسیار خوش‌فکر است و در بحث فناوری اطلاعات ایده‌های بسیار خوبی دارد و در آینده نزدیک اتفاقات و تحولات بسیار بزرگی در این بخش از دانشگاه رخ خواهد داد.

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی افزود: رئیس دانشگاه تأكيد بسيار زيادی بر ارتباط دانشگاه و صنعت و قصد همراه‌کردن این دو نهاد را با يكديگر دارد و در همين راستا و در بحث پژوهش، پروژه‌های تحقیقاتی دانشجويان باید در حل یکی از مشکلات کشور و منطقه كمك کند.

همتی با اشاره به فعالیت دانشگاه‌های نسل چهارم گفت: دانشگاه نسل چهارم دانشگاهی است که به مسائل و مشکلات منطقه و حوزه خودش بپردازد.

وی با یادآوری مشكلات بخش فناوری اطلاعات و سايت‌های بعضی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در زمان انتخاب واحد دانشجويان گفت: در جلسات متعدد بابت اين مشكل از دانشجويان عذرخواهی كرده‌ام و با برنامه‌ريزی‌ها و پيگيری‌های انجام شده تمام تلاشمان را خواهيم كرد تا با ياری خدا برای ترم‌های آينده مشكلی نداشته باشيم و دانشجويان بتوانند با خيال آسوده انتخاب واحد کنند.

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی در بازديد از سرور واحد نجف‌آباد گفت: در اين واحد يك سرور فارم با در نظرگرفتن همه تمهيدات لازم راه‌اندازی شده كه به جرئت می‌توان گفت اين يك سرور فارم مطلوب و مورد قبول است كه به بهترين شكل و با كمترين هزينه ممكن در حال كار است.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن