نماینده مردم اصفهان: پیشرفت نظام در گرو مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است
مطلب ویژه

19 آذر 1397

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کار پژوهشی و علمی اهمیت زیادی دارد و پیشرفت نظام در گرو مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است.

 به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، حمیدرضا فولادگر در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با اشاره به اینکه شهدای دانشجو در ۱۶آذر ۱۳۳۲را باید شهدای مبارزه با سلطه‌گری نامید و نباید فراموش کنیم به چه علت این شهدا به فیض شهادت نائل آمدند، گفت: نظام جمهوری اسلامی به‌دنبال استقلال است و در زمان انقلاب این نظام با شعار نه شرقی و نه غربی در ایران حاکم شد. اکنون نظام سلطه هنوز در حال ادامه دادن به سلطه‌گری خود است؛ اما محورهای آن دچار تغییر شده است و اکنون سعی در سلطه‌گری به‌وسیله نفوذ نرم و جنگ اقتصادی دارد.

وی افزود: سلطه‌گران به‌دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و قطعاً به هدف خود نخواهند رسید. در این شرایط کارکردن برای کشور، درس خواندن و کار پژوهشی و علمی اهمیت زیادی دارد و پیشرفت نظام در گرو مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید فناوری را تجاری‌سازی و در نهایت آن را به اقتصاد متصل کنیم که این یک اقتصاد دانش‌بنیان است و باعث رشد و توسعه متوازن خواهد شد.

در ادامه این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: امروز حدود ۴۸درصد جوانان ما دانشگاه را تجربه می‌کنند و این نشان از فرهیختگی جامعه دارد.

photo 2018 12 09 19 46 03 2d36c

دكترامیررضا نقش افزود: دانشجو اگر خودش را به علوم و مهارت‌های کاربردی تجهیز نکند، دچار مشکل اشتغال خواهد شد. دانشجو باید به سمت مسئله‌محوری و رفع نیازها و مشکلات کشور حرکت کند؛ در غیر این صورت نباید انتظاری داشت که دانشجو بتواند در زمینه شغلی موفق باشد و قطعاً دانشجوی فعال در بدنه جامعه راه‌گشا و مشکل‌گشای جامعه خواهد بود.

photo 2018 12 09 19 45 32 0e6f3

به گزارش پايگاه خبري دانشگاه، در پایان این مراسم از دانشجویان برتر و ممتاز در زمینه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی با اعطای هدایایی تجلیل شد.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن