بیش از 100 رشته کارشناسی ارشد پیش روی داوطلبان ورود به دانشگاه در نجف‌آباد
مطلب ویژه

17 تیر 1397

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در سال جدید تحصیلی پذیرای داوطلبان ورود به دانشگاه با 106رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد است.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاداسلامی نجف آباد، واحد نجف‌آباد به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی در مرکز کشور با داشتن 10دانشکده مصوب و برخورداری از زیرساخت‌های آموزشی پژوهشی پیشرفته و استاندارد، استادان و اعضای هیات علمی توانمند، بویژه در حوزه تحصیلات تکمیلی پذیرای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در 106 رشته گرایش در گروه‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی است.

این دانشگاه در زمینی به مساحت 1277هکتار واقع شده و بیش از 300هزار متر مربع فضای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی را در 65 مجموعه ساختمانی دارد.

برخورداری از حدود 95 کارگاه آموزشى و تکنولوژی و ۱۴۱ آزمایشگاه فنى و ارائه بیش از دو هزار گروه ساعت کارگاه آموزشى در هفته براى دانشجویان و فراهم کردن زمینه انجام طرح‌هاى تحقیقاتى در مجموعه کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌هاى این دانشگاه، فقط بخشى از سرویس‌ها و فعالیت‌هایی است که به دانشجویان ارایه داده می‌شود.

وجود دستگاه‌هاى پیشرفته CNC، جوشکارى، TIG، MIG، MAG و تکنولوژى جوش زیرپودرى، دستگاه‌هاى آنالیز پیشرفته موادXRD ICP، SEM، BET، STA و کوانتومتر دستگاه کشش فشار انیورسال، کوره‌هاى الکتریکى و القائى ذوب و عملیات حرارتى فلزات، بخشى از امکانات کارگاهى و آزمایشگاهى در اختیار دانشجویان است که با وجود چنین ابزار و فناورى هایى، دانشجویان و استادان واحد قادرند مطابق با استانداردهاى کشورهاى پیشرفته به انجام تحقیق و پژوهش مبادرت بورزند.

2 a21ed

بزرگ‌ترین کتابخانه‌هاى غرب آسیا

کتابخانه یادگار امام خمینی (ره) یکى از بزرگ‌ترین کتابخانه‌هاى غرب آسیا به حساب مى‌آید که رویکرد اصلی اداره امور کتابخانه‌های دانشگاه، توسعه و گسترش سیستم نرم افزاری و مکانیزه کردن امور کتابخانه هاست. در این راستا همه منابع کتابخانه‌ ای دانشگاه از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه در دسترس دانشجویان و اعضاى هیات علمی قرار می‌گیرد.

در بخش اداره کتابخانه‌ها دانشگاه مجموعاً بیش از ۳۲۰ هزار جلد کتاب، پایان نامه کارشناسى ارشد و دکترى حرفه‌اى و ۷۰۰ عنوان مجله و ژورنال‌هاى داخلى و خارجى وجود دارد که آن را به یکى از غنى‌ترین دانشگاه‌ها از نظر منابع چاپى و مکتوب در نوع خود تبدیل می‌سازد.

امکانات ورزشى دانشگاه آزاد اسلامى نجف آباد

واحد نجف‌آباد با در اختیار داشتن دو مجموعه ورزشی به نام‌های پوریای ولی وتختی شامل سالن‌های ورزشی، بدنسازى، کاراته، ژیمناستیک، کشتی آزاد و فرنگی، فوتسال، بسکتبال، والیبال، تنیس روی می‌ز، زورخانه، شطرنج، هندبال، بدمینتون، آمادگی جسمانی، جودو، تکواندو، استخرسرپوشیده، زمین چمن و زمین‌های ورزشی روباز مانند فوتبال، دو و میدانی، بسکتبال، والیبال و فوتسال یکى از بهترین مجموعه هاى ورزشى را در اختیار دانشجویان قرار داده است.

برخی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد

ثبت بیش از ۱۳۰۰ اختراع توسط استادان و دانشجویان در مجامع علمى.

مدال طلاى جشنواره اختراعات جهانى کره جنوبى در کلاس مهندسى.

طراحى و ساخت روبات عمود پرواز بدون سرنشین جهت ثبت تخلفات رانندگى.

جایزه ویژه فدراسیون بین المللى مخترعین جشنواره اختراعات کره جنوبى براى دستگاه استخراج محصولات غذایى از زباله شرکت‌هاى تولیدکننده آبمیوه.

مدال طلاى بیست و یکمین دوره مسابقات بین المللى اختراعات و ابداعات مالزى.

مدال نقره نمایشگاه بین المللى اختراعات و ابتکارات نورنبرگ آلمان. مدال طلاى ویژه نمایشگاه اختراعات ژنو. مدال نقره بیست و نهمین دوره مسابقات و نمایشگاه اختراعات و نو آورى هاى وزارت علوم انگلستان. مقام اول پنجمین دوره مسابقات طراحى بتن سبک سازه اى.

لوح افتخار مسابقات ساخت هواپیماى بدون سرنشین.

مدال طلاى اولین المپیاد مخترعین دانشگاه آزاد اسلامى.

مقام اول مسابقات روباتیک خیام براى روبات پرنده عمودپرواز.

مقام دوم مسابقات ملى روباتیک دانشگاه صنعتى انوشیروان.

مقام دوم مسابقات ملى طراحى زیر دریایى.

مقام اول مسابقات جهانى پهپاد استرالیا در بخش مستندات.

مدال طلاى دومین دوره مسابقات بین المللى روباتیک.

مقام اول مسابقات روباتیک علامه حلى.

کسب عنوان بر‌ترین ناشر استان اصفهان.

اثر بر‌تر جشنواره کتاب معلم براى کتاب سوگنامه فرود از سوى نهاد ریاست جمهورى.

جایزه ویژه خادمان فرهنگ مکتوب از سوى اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامى اصفهان براى کتاب«ساختار مدیریت و برنامه ریزى پیش دبستانی و دبستان

رتبه اول تألیف در هجدهمین نمایشگاه بین المللى قرآن کریم برای کتاب «علوم قرآن در تفسیر المیزان

مقام اول تألیف و ترجمه در جشنواره علمى، پژوهشى و فناورى دانشگاه آزاد اسلامى براى کتاب «پیش در آمدى بر تاریخ فرش جهان»

جایزه ویژه خادمان فرهنگ مکتوب از سوى اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى اصفهان برای کتاب «قند تلخ و شعر در مثنوی»

برگزارى همایش هاى ملى و بین المللى.

برگزارى المپیاد‌های مختلف ورزشى.

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن