مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان   در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در خصوص عامل اصلی توطئه های دشمنان و ابرقدرت های جهان علیه این نظام و انقلاب گفت: اگر دشمن در هر لحظه این انقلاب را تهدید می‌کند نه به خاطر تسلیحات و قدرت نظامی ما بلکه دشمنی‌ ابرقدرت‌ها به خاطر نفوذ اسلام در دل‌ها و حقانیت اسلام و روشن شدن آن برای مردم دنیا است.

 

رئیس و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد از واحدهاي فناور مستقر در مراكز رشد واحد نجف آباد بازدید کردند.

بازدید معاون استاندار از واحد نجف آباد

 

سهراب مظفر نجفی که به تازگی فرماندار شهرستان نجف آباد شده است از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد بازدید کرد

 

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد توانست با اختراع سنتز نانو ذرات فرات سدیم به روش پلاسما محلولی با جریان متناوب، عنوان هشتمی ششمین جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش کوهرنگ را از آن خود کنند.

صفحه1 از35

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن