از قهرمانی دانشجوی سما نجف‌آباد در لیگ جهانی تا اهدای مدال طلا به فرزند شهید حججی
مطلب ویژه

03 آبان 1396

دانش آموزان مقاطع مختلف سما نجف‌آباد با کسب قهرمانی‌های متعدد در رشته‌های مختلف ورزشی، برگ زرین دیگری را به دفتر سما اضافه کردند.

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، محمدجواد کاویان‌پی دانشجوی سما نجف آباد در لیگ حرفه ای جهانی MMA با غلبه بر حریفی از کشور ترکیه، قهرمان جهان شد. مسابقات MMA ترکیبی از هنرهای رزمی است و محمدجواد کاویان پی با شکست نماینده کشور میزبان، توانست نشان طلا و قهرمانی این دوره مسابقات را از آن خود کند.

آغاز فعالیت‌های ورزشی وی از سال ۷۷ و با رشته کیک بوکسینگ بود. کاویان پی از قهرمانان بین المللی رشته های رزمی، سال‌ها در رشته ووشو نیز فعالیت کرده و مربی 6 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی ووشو و قهرمانان آسیا بوده است.

چندین دوره قهرمانی کشور در رشته های کیک بوکسینگ و ووشو، قهرمان مسابقات بین‌المللی جام صلح و دوستی، قهرمان تورنمنت بین المللی گرجستان، قهرمان تورنمنت جهانی ترکیه، مقام سوم تورنمنت جهانی ووشو و کسب عنوان سومین مربی نمونه کشور از مهمترین افتخارات این دانشجوی موفق رشته تربیت بدنی سما نجف آباد است.

کسب مدال نقره مسابقات بین المللی کاراته

زهرا حیدری دانش آموز دبستان دخترانه سما نجف آباد در دومین دوره مسابقات بین المللی بانوان سبک شوتوکان iskf جام نقش جهان، بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی با کسب مدال نقره، نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد.

در پایان این رقابت ها که با حضور ۷۶۰ شرکت کننده از ۲۲ استان و کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق و تاجیکستان برگزار شد، تیم اصفهان جام قهرمانی را بالای سر برد و کاپ اخلاق نیز به تیم مازندران تعلق گرفت.

قهرمانی سما نجف آباد در نخستین جشنواره ملی سافتبال

تیم سافتبال دبستان دخترانه سمای نجف آباد توانست با کسب یک طلا و یک برنز فاتح نخستین جشنواره ملی مسابقات نوآموزان زیر 12 سال کشور شود.

نخستین جشنواره ملی مسابقات نوآموزان زیر 12 سال کشور با حضور تیم هایی از نوآموزان سراسر کشور برگزار شد و مدارس سما نجف آباد که به عنوان منتخب و نماینده استان اصفهان در قالب دو تیم در این رقابت ها شرکت کرده بود، موفق شد یک عنوان قهرمانی و یک عنوان سومی را از آن خود کند.

هدف از این مسابقات که از زیر رویدادهای برنامه ملی توسعه آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور (برتام) است، شناسایی استعدادهای برتر به منظور تشکیل تیم ملی زیر 12 سال کشور بیان شده است. مدارس سما نجف آباد به عنوان تنها پایگاه سافتبال در استان اصفهان شناخته می شود و پیش از این نیز در نخستین دوره رقابت های لیگ سافتبال دانش آموزی استان اصفهان، توانست به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی این مسابقات دست یابد.

دانش آموز سما نجف آباد صاحب مدال برنز مسابقات رولراسپرت جهان شد

علی شجاعی دانش آموز متوسطه پسرانه سما نجف آباد و ملی پوش تیم فری استایل در مسابقات جهانی اسکیت نانجینگ چین صاحب مدال برنز شد.

در این رقابت ها که به میزبانی کشور چین برگزار شد، علی شجاعی در رده سنی زیر ۱۶ سال با گذشتن از سد حریفان قدرتمند خود بر سکوی سومی جهان ایستاد.

وی پس از کسب نشان طلای رقابت های جهانی اسکیت رولر کاپ ۲۰۱۷ روسیه مدال قهرمانی خود را به فرزند شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم کرد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن