صعود تیم فوتسال واحد نجف‌آباد به نیمه‌نهایی مسابقات دسته سوم فوتسال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

15 شهریور 1395

تیم فوتسال واحد نجف‌آباد در مرحله حذفی مسابقات دسته سوم فوتسال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی،  موفق شد با ضربات پنالتی دانشجویان پایتخت‌نشین را مغلوب کرده و راهی مرحله نیمه‌ نهایی شود.


 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رقابت‌های فوتسال دسته سوم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی که از روز پنج‌شنبه 11 شهریور به میزبانی همدان در جریان است، روز چهارم با برگزاری مسابقات حذفی پیگیری شد و در سومین مسابقه امروز تیم نجف آباد موفق شد با ارائه یک بازی دیدنی و منطقی و در ضربات پنالتی مقابل تیم تهرانی به برتری برسد.

در این رقابت‌ها و در روز چهارم سومین دیدار دو تیم تهران و نجف آباد اصفهان برابر هم صف‌آرایی کردند.

636086050639338085 c44b5

 تیم نجف‌آباد که یاسر بیژنی، حسین طهماسبی، مرتضی القاصی، مسعود قاسمی، مهدی عموتقی، احسان جلیل‌پیران، بابک کماسی، رضا صادقیان، حسین شهریار، عقیل فرزانه، فردین رضایی و میثم مرادی را به خدمت داشت،  با حملات خوب و حساب شده در همان دقایق ابتدایی نتیجه کار تیمی خود را گرفتند و در دقیقه 8 مرتضی القاصی نخستین گل بازی و تیمش را به ثمر رساند.

 

در دقایق پایانی نیمه اول، تیم تهران حملات بیشتری را تدارک دید تا بتواند گل خورده را جبران کند و توانست در دقیقه 18  دروازه حریف را باز کند تا هر دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم این تیم نجف آباد بود که باز هم نبض بازی را در دست داشت و با عملکرد بهتر در دقیقه 22 و توسط عقیل فرزانه به گل دوم دست پیدا کرد تا از حریف تهرانی خود پیش بیفتد.

636086050476473799 39eea

تیم تهرانی که چیزی برای از دست دادن نداشت، با تغییر تاکتیک توانست در دقایق پایانی بازی مزد حملات پیاپی  خود را گرفتنه و گل تساوی را به ثمر برساند تا برنده این بازی در ضیافت پنالتی‌ها مشخص شود.

در ضربات پنالتی نجف آبادی‌ها عملکرد بهتری داشتند و با حساب 3بر 2 و در مجموع 5بر 4پیروز شدند تا به عنوان سومین تیم در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها قرار بگیرند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن