استقبال چشمگیر دانشجویان واحد نجف آباد از مسابقات ورزشی
مطلب ویژه

11 خرداد 1395

مسابقات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش خواهران و برادران و در رشته های پرتاب آزاد بسکتبال،دارت،مچ اندازی، ،پرس سینه،فوتسال،دقت سرویس والیبال،روپائی فوتسال،دقت پنالتی فوتسال،بسکتبال سه نفره،آمادگی جسمانی،طناب کشی داژبال،تنیس روی میز،کبدی یک پا  برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، در سری مسابقات بین دانشکده ای در بخش روپایی فوتبال که با شرکت 16 نفر از دانشجویان همراه بود رضاکریمی صفت، ستارپیرمرادیان و مهدی قربانی توانستند مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

در بخش پرتاب آزاد بسکتبال که 35 نفر از علاقه مندان به این رشته حضور داشتند، بهروزمعینی، حسین اسماعیلیان و محسن سالم زاده به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در بخش پرس سینه 25 نفر از دانشجویان در 6 دسته با یکدیگر به رقابت پرداختند که در وزن 66 کیلوگرم علی امینی، سیدمجید فدائی و امین سلیمیان، در وزن 74 کیلوگرم سعیدخدادادی، حسین یوسفی و سعیدمحمدی، در وزن در وزن 83 کیلوگرم حمیدسالمی، کیوان اردشیری و بهزادکشوری، در وزن93 کیلوگرم رسول زیور ، مهردادکامرانی فر و سعیدموسائی، در وزن 105 کیلو گرم وحیدسنمار، محمدنکوئی و  در وزن 120 کیلوگرم میلاداسماعیلی توانستند مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهند.

در بخش مچ اندازی که با شرکت 9 نفر در سه گروه سه نفره برگزار شد در گروه اول علی امینی ،رحمت سلیمانی و سیدمجتبی فدائی ، در گروه دوم سعیدغفاری، بهزادکشوری و حسین یوسفی و در گروه سوم عباس الیاسی، سول زیور و آرش بهداروند توانستند به مقام اول تا سوم دست یابند.

در رشته پر طرفدار فوتسال بیش از 200 دانشجو در قالب 24 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم های خوبان، شاهین شهر و اتحاد  به مقام اول تا سوم دست یافتند

در رشته دقت سرویس در والیبال که با شرکت 20 نفر از علاقه مندان این رشته همراه بود آرمان بهرامی مقام اول،  پویاعبدی مقام دوم و فرزین فتحی مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش پرتاب دارت که 25 نفر از دانشجویان در آن شرکت داشتند میلادفاتحی باکسب 61 امتیاز، مرتضی سلیمی باکسب 58 امتیاز و سجادقره قانی باکسب 42 امتیاز مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در مسابقات خوابگاه های برادران در بخش فوتسال تیم های پدیده کندر، پرتیکان  و شیاطین سرخ لردگان رتبه های اول تا سوم این سری از مسابقات را کسب کردند.

در بخش پرتاب آزاد بسکتبال فرشاداحمدی، محسن سالم زاده و فرشادعلیمردانی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش روپایی فوتبال محمدحسنوند، محمدصادق زارعی و محمدراعی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

این مسابقات در قسمت خواهران نیز با استقبال خوبی مواجه شد.

در مسابقات بین دانشکده ای در بخش کبدی که با شرکت 10 تیم و به صورت دو حذفی برگزار شد  تيم های  سپيده، مينا و  نرگس رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته داژبال شش تیم و به صورت دو حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم های سپيده، مينا و  نرگس  رتبه اول تا سوم را بدست آوردند.

در رشته  پرتاب آزاد بسکتبال پريسا شهريار، ليلا با منيري و مينا وزيري به مقام اول تا سوم رسیدند

در بخش روپایی فوتبال شقايق روشن، ساراخادم شرع و رويا رستگار به ترتیب اول تا سوم شدند

در رشته والیبال 4 نفره که با شرکت 10 تیم و به صورت دو حذفی برگزار شد تیم های تيم رافائل، تيم ماهان و تيم پيام به مقام اول تا سوم رسیدند

در رشته دقت پنالتی  زهره حاجي وند، سپيده دهقاني و نسترن دوستي به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

در رشته آمادگی جسمانی که با شرکت 11 نفر و در چهار ماده دراز ونشست،تست ايلي نويز(چابكي)،پرتاب توپ مديسن بال ودو 540متر برگزار شد فهيمه سلماني زاده، زهرا درعلي و مرضيه اسكندري موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این مسابقات شدند

همچنین در بخش مسابقات خوابگاه خواهران

در رشته پرتاب آزاد بسکتبال شهلا طغرايي ، آمنه قندادي و عاليه مهديان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://news.iaun.ac.ir/news/sports/511#sigProGalleria86806f9517
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن