تیم شطرنج دانشجویان ایران با حضور دانشجوی واحد نجف آباد سوم جهان شد
مطلب ویژه

06 ارديبهشت 1395

 

تیم شطرنج دانشجویان ایران که نیما جوانبخت ، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را در ترکیب خود دارد موفق شد دررقابت قهرمانی شطرنج دانشجویان جهان پس از 9 دور رقابت ، با 18.5 امتیازرتبه سوم را از آن خود کند.


به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، چهاردهمین دوره رقابت‌هاي قهرماني شطرنج دانشجويان جهان که در شهر ابوظبی امارات برگزار شد، تیم ملی شطرنج کشورمان موفق شد پس از 9 دور رقابت فشرده به عنوان سومی این دوره از رقابت ها دست یابد.

تيم شطرنج دانشجويان ايران با تركيب آقایان نیما جوانبخت، على فقيرنواز، پویا ایدنی، امیر رضا پوررمضانعلی و خانم ها آتوسا پورکاشیان، میترا حجازی پور، غزل حکیمی فرد و هانیه خلجی به این رقابتها اعزام شده بود که در اين بين غزل حکیمی فرد توانست در بخش دختران مدال نقره انفرادى را نيز برای تیم ایران به ارمغان بیاورد.

422302227 69679 e0995

نیما جوانبخت عضو تیم شطرنج دانشجویان و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در خصوص کیفیت این دوره از رقابت ها  به خبرنگار ما گفت:" این دوره از مسابقات به دلیل حضور کشورهایی همچون روسيه، ارمنستان، چين، لهستان و صربستان که با بهترین شطرنج بازان خود در مسابقات حضور داشتند از سطح بالایی برخوردار بود. همین موضوع سبب شد تا این مسابقات نسبت به سالهای گذشته کیفیت بهتری داشته باشد."

421211690 125150 8b41a

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن