سوت دومین دوره مسابقات قهرمانی ووشوی دانشجویی در واحد نجف آباد به صدا درآمد

03 اسفند 1394

دومین دوره مسابقات قهرمانی ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش تالو و ساندا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد شروع شد.

بیش از 150 دانشجوی ووشوکار در قالب 26 تیم در دو بخش ساندا و تالو دردومین دوره مسابقات قهرمانی ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با هم به رقابت می پردازند.

علی اسفندیاری، رئیس انجمن ووشوی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص این دوره از مسابقات به خبرنگار ما گفت: « اولین مسابقات قهرمان ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سال گذشته به میزبانی واحد نجف آباد برگزار شد و امسال برای دومین بار با استقبال چشمگیر دانشجویان در حال برگزاری می باشد.»

وی در خصوص استقبال دانشجویان از این دوره از رقابت ها افزود:« به دلیل امکان حضور در مسابقات یونیورسیاد 2017 و مسابقات دانشجویان جهان در سال 2018، از این دوره از مسابقات استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است»

مسئول برگزاری مسابقات ووشوی قهرمانی کشور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص سطح کیفی مسابقات خاطر نشان کرد:« این دوره از مسابقات نسبت به سال قبل از سطح کیفی بالا تری برخوردار است. بیشتر کسانی که در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو که ماه گذشته در استان قم برگزار شد، در این دوره از مسابقات نیزحاضر هستند و این به بهبود سطح کیفی مسابقات کمک زیادی کرده است.»

وی در خصوص امتیازات در نظر گرفته شده برای نفرات برگزیده اذعان داشت:« علاوه بر جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات برتر، افرادی که بتوانند توانایی های فردی و فنی خود را در سطح قابل قبولی ارائه دهند به تیم ووشوی دانشگاه آزاد اسلامی برای مسابقات سال آینده دعوت خواهند شد. همچنین نفرات برتر می توانند از تسهیلات دانشگاه در بخش شهریه استفاده کنند.»

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات تا سوم اسفند ماه ادامه دارد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن