برترین های کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی درآوردگاه نجف آباد معرفی شدند
مطلب ویژه

05 اسفند 1394

پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد نجف آباد با معرفی نفرات برتر و قهرمانی کاراته کاران استان مرکزی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد نجف آباد، در این رقابت ها 149نفر در شش وزن کومیته و یک وزن کاتا با یکدیگر به رقابت پرداختند و از میان آنها نفرات برتر هر وزن مشخص شدند.

بر اساس اعلام کمیته فنی این مسابقات پس از دو روز رقابت دانشجویان کاراته کار دانشگاه آزاد اسلامی نتایج زیر به دست آمد:

در بخش کاتای انفرادی روزبه روشنی از علوم و تحقیقات تهران، میلاد دلیخون از اراک، سمیع پاک ضمیر از تهران و محمد امیری از کرمان توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کنند.

همچنین در بخش کومیته در وزن منفی 55 کیلوگرم علی مسکینی از کرمانشاه مقام اول، آرمان دهقان از فارس مقام دوم، مهدی علیپور از تهران و ولی الله میرزایی از گلستان مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن منفی 60 کیلوگرم رضا روشن از اراک مقام اول، امیر رضا رشیدی از کرمان مقام دوم ، سیاوش کریمی از زنجان و عباس شیردم از اصفهان مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

در وزن منفی 67 کیلوگرم رضا عنایتی از مازندران مقام اول، حسین عیوضی از خوزستان مقام دوم، محمد رضا رفیعی از اراک و اکبر صارمی از آذربایجان شرقی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن منفی 75 کیلوگرم مهرداد پورشب از ایلام، عماد سلطانیان از اصفهان، آرش علی نژاد از مازندران و رضا ولی نژاد موفق شدند رتبه های اول تا سوم را از آن خود کنند.

در وزن منفی 84 کیلوگرم صالح اباذری از اراک مقام اول، سجاد بارانی از گلستان مقام دوم، رضا عباسی از آذربایجان غربی و مصطفی خانی از البرز مقام سوم را بدست آوردند.

و مدال طلای وزن مثبت 84 کیلوگرم به ابراهیم حسن بیگی از زنجان، مدال نقره به مهدی خدابخشی از کرمانشاه، و مدال برنز این دوره از رقابت ها به مجید محمودی از البرز و محسن برخورداری از علوم و تحقیقات تهران رسید.

در مجموع این رقابت ها تیم کاراته استان مرکزی مقام اول، کاراته کاران تیم استان کرمانشاه مقام دوم و تیم های کاراته استان زنجان و واحد علوم و تحقیقات تهران به مقام سوم مشترک این دوره از بازیها دست یافتند.

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://news.iaun.ac.ir/news/sports/299#sigProGalleria54c62face7
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن