مجاوران ثامن الحجج، قهرمانان بلامنازع ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
مطلب ویژه

05 اسفند 1394

با معرفی نفرات برتر وزن های هشت گانه رقابت های قهرمانی ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش ساندا، پرونده دومین دوره این مسابقات بسته شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجف آباد،علی اسفندیاری رئیس انجمن ووشوی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص برگزاری این مسابقات گفت:«در دومین دوره از مسابقات قهرمانی ووشوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که در دو بخش ساندا و تالو، در دو روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار شد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی مقام اول، تیم علوم و تحقیقات تهران مقام دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان مقام سوم را از آن خود کردند.»

اسفندیاری با اشاره به نظم و برنامه ریزی واحد میزبان مسابقاتت و تدارک و تامین همه امکانات مورد نیاز هیات فنی برای برگزاری، گفت: «مسابقات در سطح قابل قبول و در شان ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی بود.»

بر اساس اعلام کمیته فنی این مسابقات پس از دو روز رقابت دانشجویان ووشوکار دانشگاه آزاد اسلامی نتایج زیر به دست آمد:

در وزن منفی 52 کیلوگرم معین حاجی زاده از کرمان مقام اول، رضا عیسوند از خوزستان مقام دوم، میلاد محمدی از اراک و میلاد روحی از اردبیل به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در وزن منفی 56 کیلوگرم مسعود انصاری از زنجان مقام اول، مهزیار محمد نژاد از هرمزگان مقام دوم، محمد حیدری از خراسان شمالی و امین ولی پور از خوزستان مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در وزن منفی 60 کیلوگرم سجاد بیرانوند از لرستان، علی محمدی از قزوین، پیمان جعفری از خوزستان و میر حمید سیدی پور از خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن منفی 65 کیلوگرم علی یوسفی از مازندران، مجتبی ظهیر نیا از خوزستان، محمدرضا مهدیان نیا از اصفهان و نوید شهابی وند از اردبیل بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

در وزن منفی 70 کیلوگرم حسن کرمی فر از همدان مقام اول، محسن شهبازی از قزوین مقام دوم، محسن بابایی از زنجان و جواد عابدی از اصفهان مقام سوم را از آن خود کردند.

در وزن منفی 75 کیلوگرم امیر کریمی از کردستان، یوسف حصاری زاده از ایلام، محمد رضا زاده از گیلان و صادق حیدری از چهارمحال و بختیاری مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن منفی 80 کیلوگرم سعید سالمی از اردبیل، میلاد عارفی مقدم از لرستان، امید محمدخانلو از قزوین و مجتبی باقر زاده از خراسان رضوی به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

در آخرین وزن رقابت های ساندا در منفی 85 کیلو گرم مرتضی نوروزی از سمنان مدال طلا، حسین حسین زاده از ایلام مدال نقره، فردین بیات از همدان و خلیل داننده از آذربایجان شرقی مدال برنز این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است در مجموع نتایج سبک های ساندا و تالو، تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی مقام اول، تیم دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات تهران مقام دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافتند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن