غربالگری افراد بالای ۳۰ سال در بيمارستان دانشگاه آزاد نجف‌آباد
مطلب ویژه

05 بهمن 1397

برنامه غربالگری کنترل فشار خون و تعیین تناسب بدنی افراد بالای ۳۰ سال در بيمارستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد انجام شد

.به گزارش پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، برنامه غربالگری کنترل فشار خون و اندازه‌گيری ميزان تناسب بدنی برای افراد بالای ۳۰ سال به‌مدت يك هفته در بيمارستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد (اصفهان كلينيك) انجام شد.

رئيس بيمارستان اصفهان كلينيك در این‌باره گفت: در راستاي بخشنامه معاونت درمان علوم پزشکی، مربوط به غربالگری پرفشاری خون و تعیین تناسب بدنی، بیمارستان دانشگاه اقدام به ایجاد كارگروه غربالگری کرد و اين كارگروه از سوپروایزر آموزشی بیمارستان به‌عنوان مسئول تیم، مسئول آموزش همگانی بیمارستان و دو پرستار خانم و آقا تشكيل شد.

سيدمهدي مدنی افزود: در این كارگروه برحسب نياز مراجعان علاوه بر اندازه‌گيری فشار خون، نسبت قد و وزن(BMI)و تناسب بدنی(WHR) مشاوره درخصوص اصلاح سبک زندگی و راهكارها در راستای جلوگيری از چاقی و پرفشاری خون انجام گرفت، پس از آن در صورت نیاز به واحد تغذیه و رژیم‌های درمانی زير نظر متخصصان داخلی ارجاع شدند.

 

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://news.iaun.ac.ir/news/health/1126#sigProGalleriaea4ea345e3
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن