برپایی بازارچه هنر در واحد نجف آباد

17 اسفند 1394

در آستانه ورود به سال جدید، دانشجویان دانشکده هنر، معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با برگزاری بازارچه بهاره، آثار تولیدی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.


به گزارش  واحد خبر روابط عمومی دانشگاه، مطهر رادی مدیر گروه طراحی و بافت پارچه دانشکده هنر معماری و شهرسازی در خصوص برگزاری این بازارچه به خبرنگار آنا گفت: «بازارچه هنر بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشکده به صورت سالانه و در آستانه ورورد به فصل بهار برگزار می‌شود. امسال بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان دانشکده هنر، معماری و شهرسازی واحد نجف آباد آثار خود را برای عرضه در این بازارچه ارائه کرده‌اند. همچنین برخی از آثار نقاشی به سبک باتیک هم در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.»
رادی ادامه داد: «مانتو، زیور آلات و ملحقات لباس، آثار چرمی مانند کیف و دستبند و کارهای رو دوزی شده مانند انواع رومیزی‌ها از جمله آثاری است که برای عرضه و فروش، در این بازارچه ارائه شده است.»
 وی سطح کیفی کارهای ارائه شده را مطلوب دانست و خاطر نشان کرد: «در بخش مانتو سعی شده هویت سازی، هماهنگ کردن پوشش با اجتماع و طرح‌ها و نقوش ایرانی اسلامی مد نظر قرار بگیرد. همچنین کیفیت دوخت و جنس خوب پارچه از دیگر مزایای لباس‌های عرضه شده در این بازارچه می‌باشد و قابل رقابت با شرکت‌های بزرگ تولید کننده هستند.

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن