دكترخاکی خبر داد:برگزاری جشنواره طراحی لباس ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

09 بهمن 1397

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف‌آباد گفت: نخستین جشنواره طراحی لباس ایرانی ـ اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار می‌شود.

 دكتراسدالله خاکی در گفتگو با پايگاه خبري واحد نجف‌آباد اظهار کرد: نخستین جشنواره طراحی لباس ایرانی ـ اسلامی و همایش ملی طراحی پارچه و لباس با حمایت و مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد از ۵تا ۹اسفند به میزبانی سمای این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: باید کارشناسان طراحی و دوخت همراه با تولیدکنندگان همراه باشند و به آنها در طراحی کمک کنند.

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف‌آباد با بیان ظرفیت و توانمندی موجود در این واحد دانشگاهی و آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما، ابراز امیدواری کرد: مردم از خرید کالاهای خارجی امتناع کرده و به خرید کالای داخلی اهتمام نشان دهند.

دكترخاکی، طراحی لباس اجتماعی بانوان و آقایان، طراحی لباس برای کارکنان سما در سطح کشور، طراحی لباس متحدالشکل برای دانش‌آموزان سما در سطح کشور و طراحی لباس کودک را از محورهای این جشنواره در بخش طراحی لباس و دوخت برشمرد و یادآور شد: با توجه به تمدید زمان ارسال طرح‌ها و مقالات تا ۱۵بهمن‌، از فعالان و طراحان این رشته دعوت شد در فرصت باقیمانده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش پايگاه خبري، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در جشنواره به نشانی http://samaresearch۹۷.iaun.ac.ir مراجعه کنند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن