رئیس دانشکده بانوان دانشگاه LC لاهور: سوء تفاهم مردم سایر کشورها درباره ایران، با دیدن واحد نجف آباد برطرف می‌شود
مطلب ویژه

23 ارديبهشت 1395

سیده فلیحه زهرا کاظمی رئیس دانشکده بانوان دانشگاه لاهور پاکستان وسخنران ویژه همایش ملی ادبیات غنایی، پس از شرکت در این همایش از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد بازدید کرد

 


به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، سیده فلیحه زهرا کاظمی پس از بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: «از دیدن امکانات و فضای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد تحت تاثیر قرار گرفتم. وقتی متوجه شدم که این دانشگاه تنها در مدت ۳۰ سال چنین پیشرفت چشمگیری داشته است شگفت زده شدم ما در کشور پاکستان دانشگاه‌هایی با قدمت بیش از صد سال داریم اما مانند دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد پیشرفته نیستند.»
کاظمی ادامه داد: «فضای دانشگاه یک فضای علمی و صمیمی است. در بازدیدی که داشتم متوجه شدم این دانشگاه همانند دانشگاه‌های اروپایی از امکانات و تجهیزات مدرنی بهره‌مند است و دانشجویان در آن به بهترین شکل ممکن به تحصیل خود ادامه می‌دهند. مردم سایر کشور‌ها باید بیایند و با چشم خودشان این دانشگاه را ببیند تا سوء تفاهم آن‌ها در مورد ایران از بین برود.»

فلیحه زهرا کاظمی 1 d3d7d

وی به تمایل رئیس دانشگاه لاهور در خصوص تبادل دانشجو با واحد نجف آباد اشاره کرد و افزود: «با موافقت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، در آینده‌ای نزدیک شاهد امضای تفاهم نامه‌ای خواهیم بود که بر اساس آن دانشجویان واحد نجف آباد بتوانند در دانشگاه لاهور پاکستان به تحقیق و پژوهش بپردازند همچنین دانشجویان ما امکان این را داشته باشند که در واحد نجف آباد به تحصیل مشغول شوند.»
رئیس دانشکده بانوان دانشگاه لاهور با ابراز خوشحالی از شرکت در همایش ادبیات غنایی خاطر نشان کرد: «از شرکت در این همایش بسیار خوشحال هستم. برگزاری چنین همایش بزرگی نشان دهنده تلاش جانانه کارمندان و استادان این دانشگاه می‌باشد و همین امر سبب شد تا این همایش با موفقیت و به بهترین شکل ممکن برگزار شود.»
وی در خصوص کیفیت آثار ارائه شده افزود: «باور نمی‌کردم دانشجویان هم بتوانند مقالاتی در این سطح بالا ارائه دهند. احساس کردم که موضوع برخی از این مقالات را می‌توانم به عنوان پایان نامه به دانشجویان کشورم بدهم»

 

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
https://news.iaun.ac.ir/conferences/476#sigProGalleriab4fc0a3bd6
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن