اطلاعیه مهم درخصوص وضعیت تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری - عملی در نیمسال جاری

22 ارديبهشت 1400

پیرو اطلاعیه های قبلی و باعنایت به تداوم شرایط کرونا در کشور، موارد زیر در خصوص تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری- عملی، اعلام می گردد:

- ️در صورت بهبود نسبی شرایط کرونا و مطابق با آخرین مصوبات ستاد کرونا، کلیه کلاس های حضوری دروس عملی و بخش عملی کلاس های تئوری - عملی نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۶ تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۴ به مدت ۶ هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

- تشکیل کلاس های عملی به صورت حضوری صرفا برای آن دسته از دروسی می باشد که بر اساس مجوز معاونت آموزشی امکان برگزاری کل سرفصل آن به صورت مجازی در طول ترم نبوده و کل یا بخشی از سرفصل باید به صورت حضوری برگزار شود.

- برنامه ریزی روزها و ساعات کلاسی ترم تابستانه طوری انجام خواهد شد که تداخلی با برگزاری کلاس های عملی نداشته باشد (لازم به ذکر است کلاس های ترم تابستانه به صورت مجازی تشکیل خواهد شد)

- مجددا متذکر می گردد تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی و اعم از کارگاهی و آزمایشگاهی و... مشروط به بهبود نسبی شرایط کرونا و قرار گرفتن شهرستان نجف آباد در رنگبندی های مجاز می باشد.

- پیش بینی های لازم برای در اختیار گذاشتن خوابگاه (ویژه دانشجویان واجد شرایط) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نیز برقراری محدود سرویس های ایاب و ذهاب، انجام شده است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن