تعطیلی کلاس های آموزشی (حضوری) دانشگاه تا پایان سال 1398
مطلب ویژه

16 اسفند 1398

✅ باعنایت به مصوبات ششمین جلسه مورخ ۱۵ اسفندماه ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا کلیه کلاس های آموزشی د‌انشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد تا پایان سال جاری تعطیل اعلام می گردد.

 

تذکرات مهم:


✅ امور اداری دانشگاه در این مدت تعطیل نبوده و کلیه کارکنان از دوشنبه  ۱۹ اسفند تا چهارشنبه ۲۱ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و پنجشنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۲ سرکار خود حاضر و آماده پاسخگویی به دانشجویان و انجام امور اداری هستند.

 

✅ روسا، معاونین و مدیران گروه های آموزشی در کلیه دانشکده ها جهت انجام امور آموزشی دانشجویان و فارغ التحصیلان فقط در روزهای دوشنبه ۱۹ اسفند و چهارشنبه ۲۱ اسفند از ساعت ۸ الی ۱۳ در دانشکده ها حضور دارند.

 

✅ مطابق تصمیم های اتخاذ شده در شورای دانشگاه به منظور جبران ساعات کسری در برنامه آموزشی دانشجویان، تمهیداتی در تقویم آموزشی نیمسال دوم و برگزاری کلاس ها و ساعت های جبرانی پیش بینی شده است که متعاقبا به اطلاع اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

 

✅ درحال حاضر کلیه دروس معارفی به صورت کلاس غیرحضوری (الکترونیکی) درسامانه  ec.nahad.ir دردسترس بوده و دانشجویان باید نسبت به گذراندن جلسات کلاس های جبرانی خود اقدام نمایند.

 

 

✅ بابرنامه ریزی انجام شده توسط مرکز اموزش الکترونیکی واحدنجف آباد حدود ۸۰ درصدکلاس های مقطع دکتری از روز دوشنبه ۱۹ اسفندماه مطابق برنامه زمانبندی که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد به صورت آنلاین برگزارخواهدشد.

 

✅ هرگونه تصمیم گیری درخصوص نحوه برگزاری آنلاین کلاس های درسی برای سایر مقاطع و رشته ها اطلاع رسانی خواهد شد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن