اطلاعیه مهم در خصوص وضعیت امور اداری، حضور کارکنان و مدیران گروه، امتحان های معرفی به استاد و... در ایام تعطیلی کلاس های دانشگاه
مطلب ویژه

10 اسفند 1398

پیرو اطلاعیه های قبلی و باعنایت به اینکه مطابق مصوبات ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا، در هفته جاری کلیه فعالیت های آموزشی دانشگاه تعطیل می باشد موارد زیر جهت اطلاع دانشجویان گرامی ابلاغ می گردد:

 

کلیه فعالیت های اداری دانشگاه روال عادی داشته و کارکنان دانشگاه پاسخگوی مراجعات ضروری دانشجویان هستند.

تا اطلاع ثانوی روزها ساعت های کاری بخشهای اداری دانشگاه، یکشنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۳ و پنجشنبه ۸ تا ۱۲ خواهد بود.

روسا و معاونین دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی صرفا در روزهای یکشنبه (۹۸/۱۲/۱۱) و چهارشنبه (۹۸/۱۲/۱۴) در دفاتر کارخود حاضر بوده و پاسخگوی مراجعات دانشجویان و انجام امور مربوط به گروه های آموزشی هستند.

به منظور مساعدت با دانشجویان درشرف فارغ التحصیلی امتحان های معرفی به استاد در تاریخ های تعیین شده در اسفندماه برگزار می گردد که در این خصوص اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. (برای کسب اطلاعات بیشتر با اداره امتحانات تماس بگیرید. ( تلفن ها ۴۲۲۹۲۷۰۶ و ۴۲۲۹۲۱۰۶ و ۴۲۲۹۲۱۵۱)

به منظور جبران کلاس های تعطیل شده اسفندماه در طول ترم و تکمیل ساعت های استاندارد تدریس مطابق سرفصل مصوب، تمهیداتی پیش بینی شده است که به محض قطعی شدن به اطلاع اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

به منظور مساعدت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در حال گذراندن مراحل پایان نامه خود هستند و ادامه تست ها و آزمایش های مربوط به پایان نامه آنها در آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه ضروری می باشد، مقررگردید این دانشجویان بتوانند در ایام تعطیلی آموزشی دانشگاه با رعایت کلیه موازین بهداشتی و ایمنی، آزمایش های خود را با هماهنگی معاونت پژوهش و فناوری انجام دهند.

باتوجه به توصیه های بهداشتی درحال حاضر امکان برقراری سرویس های ایاب و ذهاب عمومی برای دانشجویانی که در این ایام مراجعه ضروری به دانشگاه دارند نمی باشد.

در خصوص ادامه تعطیلی دانشگاه تا پایان سال در حال حاضر هیچگونه ابلاغی از مراجع ذیربط انجام نپذیرفته است. بدیهی است در صورت ابلاغ هر گونه تصمیمی اطلاع رسانی فوری به دانشجویان انجام خواهد شد.

درحال حاضر با تلاش همکاران زحمتکش خدمات دانشگاه کلیه اماکن دانشگاه مطابق ضوابط ابلاغی ضدعفونی و گندزایی شده و این اقدام ها به صورت مستمر ادامه دارد همچنین کلیه دستوالعمل های بهداشتی به کارکنان و اعضای هیات علمی ابلاغ گردیده است.

به دلیل حجم بالای تماس های تلفنی با مخابرات دانشگاه لطفا جهت برقراری تماس با ادرات مختلف دانشگاه فقط ازطریق شماره مستقیم و طبق فایل دفترچه تلفن دانشگاه اقدام نمایید.

       موفق وپیروز و سلامت باشید

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن