قابل توجه پذیرفته شدگان جدید الورود رشته های علوم پزشکی (پزشکی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل و بهداشت)

 

* ضمن عرض تبریک پذیرش شما ، به اطلاع می رساند طبق فرآیند تعریف شده برای تشکیل پرونده و ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های علوم پزشکی واحد نجف آباد، صرفا مرحله اول ثبت نام (تشکیل پرونده الکترونیکی در سامانه آموزشیار) می بایست به صورت غیرحضوری انجام و سایر مراحل شامل احراز هویت و تحویل مدارک و... لزوما به صورت حضوری انجام می شود.

* برای اطلاع از نحوه تکمیل پرونده الکترونیکی در سامانه آموزشیار و مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری به صفحه زیر در سایت دانشگاه مراجعه نمایید : iaun.ac.ir/reg1400

* تذکر بسیار مهم : حداکثر مهلت تشکیل پرونده ، ثبت نام و واریز شهریه دانشجویان پذیرفته شده اصلی رشته های علوم پزشکی تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۰ مهرماه می باشد و درصورت عدم قطعی شدن ثبت نام پذیرفته شدگان اصلی، پذیرفته شدگان ذخیره جایگزین خواهند شد.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشـگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

 

* قابل توجه پذیرفته شدگان مقاطع مختلف تخصیلی اعم از بدون آزمون و با آزمون (به استثنای رشته های علوم پزشکی)

* ضمن عرض تبریک پذیرش شما، به اطلاع می رساند کلیه مراحل تشکیل پرونده، ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان رشته های غیر علوم پزشکی واحد نجف آباد به صورت غیرحضوری، از طریق سامانه آموزشیار و ارسال مدارک به صورت پستی همچنین تکمیل فرم الکترونیکی احراز هویت و تشکیل پرونده، انجام می شود.

* لذا جهت مطالعه مراحل تشکیل پرونده و انجام ثبت نام غیرحضوری خود به صفحه :  iaun.ac.ir/reg1400 مراجعه و ضمن مطالعه کامل راهنما، مراحل ۶ گانه را به دقت طی نمایید.

* لطفا با توجه به شرایط کرونا از مراجعه حضوری خودداری گردد. *

 

* معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشــگاه آزاد اسلامی واحدنجف آباد

 

 

نتایج پذیرش بدون آزمون ( براساس سوابق تحصیلی) در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

* به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره های کاردانی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه  www.azmoon.org قرار گرفت.

* پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۶ مهر ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.
پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

* پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای مقطع مورد نظر خود را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.

* پذیرفته شدگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به «راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقطع کاردانی ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی» و «راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی» مراجعه کنند.

 

* نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

* به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

* داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org با درج کد ملی و کد دسترسی نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

* پذیرفته شدگان قطعی می توانند  از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۶ مهر لغایت پایان روز شنبه ۱۰ مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

* شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که نتایج آن ها به صورت ذخیره اعلام شده است، لازم است  از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۴ مهر ماه لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۰ مهر ماه با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق  در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و هیچگونه درخواستی پس از زمان اعلام شده دریافت نخواهد شد.

* پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده اند اعلام خواهد شد.

* پذیرفته شدگان رشته های با آزمون  ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام  که در سامانه  این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir  قرار گرفته است مراجعه کنند.

صفحه1 از47
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن