اطلاعیه مهم شماره ۱۱

اعلام وضعیت امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در دوره فاصله گذاری اجتماعی

 

قابل توجه اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی

 

ضمن تبریک مجدد سال نو و آرزوی سلامتی، خیر و برکت برای مجموعه همکاران و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، با توّجه به شیوع ویروس کرونا و مخاطرات آن و اهمیت حفظ سلامتی همکاران و دانشجویان، پیرو اطلاعیه های قبلی و دراجرای بخشنامه شماره ۱۰/۹/ص/۹۹ مورخ ۹۹/۱/۱۳ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی موارد ذیل ابلاغ می گردد:

1- تا زمان اعلام رفع محدودیت ها توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه کلاس های دروس تئوری و بخش تئوری دروس تئوری - عملی مقاطع مختلف تحصیلی با استثنای دروس آزمایشگاهی و کارگاهی طبق برنامه به صورت غیرحضوری (مجازی) برگزار می شود. بدیهی است به محض رفع محدودیت ها و امکان تشکیل کلاس های حضوری نیمسال تحصیلی به صورت حضوری ادامه خواهد داشت و متناسب با تکمیل کلیه سرفصل ها و ارائه کامل دروس عملی ترم تحصیلی تمدید و تقویم آموزشی تغییر خواهد یافت.

 

2- کلیه فعالیت های اداری و آموزش حضوری دانشگاه تا تاریخ ۲۳ فروردین ماه تعطیل اعلام می گردد.

 

3- آغاز فعالیت آموزشی حضوری دانشگاه پس از تاریخ ۲۳ فروردین ماه مطابق با تصمیم به تمدید یا عدم تمدید تعطیلی دانشگاه ها توسط ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود.

 

4- در صورت ادامه تعطیلی دانشگاه ها، از تاریخ یکشنبه ۲۴ فروردین ماه تا زمان برگشت شرایط به وضعیت عادی، فعالیت های اداری دانشگاه با حداقل حضور کارکنان و اعضای هیات علمی اجرایی به صورت شیفت چرخشی برای مراجعات ضروری و محدود دانشجویان انجام خواهد شد.

 

5- امتحان جامع دانشجویان دکتری در نیمه دوم تابستان برگزار می شود که تاریخ دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی می گردد

 

6- پرسنل فنی و پشتیبانی کلاس های غیرحضوری در ساعت های کلاس های آنلاین در دانشگاه حضور خواهند داشت.

 

7- در صورت ادامه تعطیلی دانشگاه ها، امکان برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و پروپوزال و رساله دکتری با درنظر گرفتن ملاحظات لازم، از ابتدای اردیبهشت ماه امکان پذیر  خواهد شد که دستورالعمل مربوطه متعاقباً ابلاغ می گردد.

 

 

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

اطلاعیه مهم شماره ۱۰

 

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی

 

پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع می رساند سامانه مرکز آموزش الکترونیکی جهت برگزاری کلاس های غیرحضوری (آنلاین) کلیه مقاطع تحصیلی بروز رسانی شد.


کلیه اساتید و دانشجویان گرامی در اسرع وقت بامراجعه به سامانه آموزش الکترونیکی و پس از مطالعه کامل راهنمایی ها و ملاحظه فیلم های آموزشی، با ورود به سامانه نسبت به کنترل برنامه کلاس های غیرحضوری (آنلاین) خود اقدام نموده و در روز و ساعت کلاسی خود (طبق ابلاغ تدریس یا برنامه انتخاب واحد) وارد کلاس انلاین شوند.


کلیه کلاس های غیرحضوری (آنلاین) مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) از تاریخ پنجشنبه ۹۹/۱/۱۴ برگزار خواهد شد.


کلیه کلاس های (به استثنای دروس عملی، عمومی و معارفی) مقاطع کاردانی، کارشناسی، دکترای پزشکی از تاریخ یکشنبه ۹۹/۱/۱۷ برگزار خواهد شد.


برای کلاس هایی که یک هفته در میان تعریف شده است (هفته زوج و فرد) هفته آینده ۱۷ تا ۲۰ فروردین هفته فرد محسوب می شود.

 

لینک ورود به سامانه مرکز آموزش الکترونیکی :  iaun.ac.ir/e-learning

 

ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 اطلاعیه مهم شماره ۹

 

قابل توجه دانشجویان گرامی

با عنایت به شرایط ایجاد شده در کشور در اثر شیوع بیماری کرونا و شرایط اقتصادی خانواده ها موارد زیر که به تصویب هیات رییسه واحد نجف آباد رسیده ابلاغ می گردد.

 

۱ − به جهت مساعدت بیشتر با دانشجویان مقرر شد کلیه چک های تقسیط شهریه با سررسید ماههای فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۹ هر کدام با ۲۰ روز تاخیر از تاریخ چک، اقدام به وصول گردد.

 

۲ − واریز اقساط فروردین تا خرداد ۱۳۹۹ وام های کوتاه مدت و میان مدت شهریه صندوق رفاه دانشگاه با یکماه تاخیر از سررسید قسط بلامانع است.

 

۳ − هزینه اسکان خوابگاه دانشجویان خوابگاهی در نیمسال دوم ۹۹_۱۳۹۸ به نسبت روزهای استفاده از خوابگاه در طول ترم (درصورت بازگشایی مجدد دانشگاه) محاسبه و مابقی به حساب بستانکار دانشجو منظور می گردد.

 

 

 

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

مهم و فوری

قابل توجه دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری پزشکی

 

با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت های موجود، بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی همچنین پیرو اعلام های قبلی به اطلاع می رساند کلیه کلاسهای مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و دکتری پزشکی (به استثنای دروس عملی، دروس عمومی و معارفی) از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۷، طبق برنامه انتخاب واحد ترمی و در همان روز و ساعت های انتخاب واحد (به استثنای تعطیلات رسمی) به صورت غیرحضوری (آنلاین) از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی برگزار خواهد شد.

 

حضور در کلاس ها الزامی است.

 

تذکرات مهم :

 

1- برنامه و لینک ورود به کلاس های غیرحضوری (آنلاین) برای کلیه مقاطع تحصیلی از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱/۱۳ در سامانه مرکز آموزش الکترونیکی (iaun.ac.ir/e-learning) که لینک ورود به آن در وب سایت دانشگاه (www.iaun.ac.ir) موجود می باشد، قابل مشاهده خواهد بود.

 

2- کلاس های دروس معارفی همچنان می بایست به صورت آفلاین و از طریق سامانه آموزش الکترونیکی نهاد مقام معظم رهبری به آدرس ec.nahad.ir طبق دستورالعمل مربوطه گذرانده شود.

 

3- جلسات کلاسی کلیه دروس عمومی (شامل فارسی عمومی، زبان عمومی، تاریخ فرهنگ و تمدن ایران و اسلام، وصیت نامه حضرت امام و آشنایی باقرائت و روانخوانی قرآن کریم) به صورت ویدئویی و آفلاین ارائه می شود و فایل آن در وب سایت دانشگاه قرار می گیرد که متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

 

4- لازم به ذکر در حال حاضر و باتوجه به شرایط حادث شده، کلیه دانشگاه های کشور تا اطلاع ثانوی ملزم به آموزش غیرحضوری شده اند، لذا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمامی تلاش خود را برای ارائه مطلوب کلاسهای غیرحضوری انجام داده و خواهد داد.

 

5- بدیهی است دانشگاه در هرصورت خود را موظف به تکمیل فرآیند های آموزشی دانشجویان گرامی می داند و از هیچ تلاشی برای حفظ استاندارد های آموزشی فروگذار نخواهد نمود. لذا بلافاصله پس از رفع بحران کرونا (مطابق تصمیم مراجع ذیصلاح) و بازگشایی فعالیت های آموزش حضوری، نسبت به ادامه فرآیند آموزشی ترم تحصیلی به صورت حضوری و به احتمال قوی تمدید نیمسال تحصیلی تا تیرماه و اتمام کلیه سرفصل ها اعم از دروس تئوری و عملی اقدام خواهد شد.

 

ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

صفحه1 از11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن