دانشجويان گرامی زمان برگزاری آزمون كتبی و شفاهی آن و همچنين ساعت و محل هر ازمون  جهت اطلاع شما  اعلام مي گردد :قابل ذكر است نحوه برگزاري هر دو ازمون (حضوری يا غير حضوري و )شركت در سامانه طرح تعاون ازمون در محل سكونت و... در اطلاعيه بعدی و پس از ابلاغ بخشنامه سازمان مركزی دانشگاه به اطلاع دانشجويان گرامی خواهد رسيد.

زمان های اشاره شده در اين اطلاعيه در فايل ها ذیل مي باشد.

 

1- زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده علوم انسانی

2-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده برق

3-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده معماری

4-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده کامپیوتر

5-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده فنی و مهندسی

6-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده عمران

7-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده حقوق

8-زمان برگزاری آزمون کتبی دانشکده مواد

9-زمان برگزاری آزمون  شفاهی دانشکده

10-زمان برگزاری آزمون شفاهی دانشکده

اطلاعیه تعطیلی دو هفته ای فعالیت های اداری دانشگاه

براساس آخرین ابلاغ ستاد استانی کرونا و طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها، فعالیت های اداری دانشگاه در دو هفته اول آذرماه تعطیل بوده و کارکنان قسمت ها حضور ندارند.(دانشجویان از مراجعه به دانشگاه خودداری نمایند)

تذکرات مهم:

- فعالیت آموزشی دانشگاه به صورت مجازی و بدون هیچ گونه وقفه یا تعطیلی طبق روال قبلی ادامه دارد و کلیه کلاس های مجازی طبق برنامه تشکیل خواهد شد.

- تیم پشتیبانی فنی کلاس های مجازی پاسخگوی تماس های تلفنی دانشجویان و اساتید می باشند.

- اداره پذیرش و ثبت نام به صورت شیفت محدود صرفا پاسخگوی مراجعات حضوری دانشجویان جدیدالورودی که تاکنون مراحل ثبت نام خود را تکمیل ننموده اند می باشند.

- صدور گواهی اشتغال به تحصیل یا سایر گواهی هایی که جنبه فوری و ضروری داشته باشد به صورت محدود و بنا به ضرورت توسط شیفت دبیرخانه شماره ۲ انجام می شود.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

صفحه1 از30
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن