قابل توجه دانشجویان دوره دکتری تخصصی

 

پیرو اطلاعیه های قبلی و در اجرای آخرین دستورالعمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نحوه برگزاری بخش های کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری موارد مهم زیر جهت اطلاع دانشجویان دوره دكتری تخصصی كه در ازمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹ثبت نام نموده اند ابلاغ می گردد:

۱-بخش کتبی آزمون جامع دکتری با رعایت پروتکل های بهداشتی و الزامات لازم  به صورت حضوری  برگزار می گردد.

۲- بخش کتبی آزمون جامع دوره دکتری واحد نجف آباد طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در این اطلاعیه به تفکیک گروه ها روز یکشنبه 1400/4/27 در دو نوبت صبح و بعدازظهر (8:30 تا 17:30) به صورت حضوری برگزار می گردد.

۳- به منظور کاهش تردد بین شهری دانشجویان غیربومی (ساکن خارج از استان اصفهان)، این دانشجویان درصورت تمایل می توانند در واحد مرکز استان محل سکونت خود (یا یکی از واحدهای استان به صلاحدید مرکز استان) را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب نمایند. (بدیهی است در روز و ساعت آزمون آن رشته واحد نجف آباد، طبق زمانبندی اعلام شده، برگه های امتحانی دانشجو به واحد دانشگاهی انتخابی صرفا بعنوان محل برگزاری آزمون، ارسال و آزمون دانشجو در آن محل برگزار می گردد.)

۴-بخش شفاهی آزمون جامع به صورت غیرحضوری(مجازی) و از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی واحد نجف آباد درتاریخ های 29 و 31 تیرماه و 2 و 3 مرداد ماه، طبق برنامه زمانبندی درلینک زیر، برگزار می گردد. لینک اتاق مجازی و شیوه برگزاری غیرحضوری بخش شفاهی آزمون جامع متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- مكان برگزاری آزمون كتبی در واحد نجف آباد برای رشته های گروه های آموزشی حقوق و علوم انسانی در دانشكده علوم انسانی وكلیه رشته های فنی و مهندسی و معماری و شهرسازی در دانشكده عمران می باشد.

6-لیست دروس و زمانبندی برگزاری بخش کتبی آزمون جامع به تفکیک دانشکده در لینک های زیر قابل مشاهده است: 

 

  توجه: آن دسته از داوطلباني كه به دليل تاخير در برگزاری آزمون زبان موفق به اخذ نمره قابل قبول نشده اند، می توانند در آزمون نيمسال 2-99 شركت نمايند.

 

دانلود لیست دروس و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دكتری به تفکیک گروه های آموزشی

برای مشاهده جدول برنامه زمان بندی آزمون شفاهی اینجا را کلیک بفرمایید...

 

دو تذکر مهم:

نمره قبولی آزمون مذكور اخذ میانگین ۱5(برای ورودی های 94 و قبل از آن) و میانگین ۱6(برای ورودی های 95 و بعد از آن)  در دروس کتبی و شفاهی (ضریب آزمون های کتبی و شفاهی هرکدام ۵۰ درصد نمره کل می باشد) الزامی است.

کلیه دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون جامع دوره دکتری باید قبلا نسبت به ثبت نام درس آزمون جامع و تکمیل فرم اعلام آمادگی شرکت در آزمون جامع و تحویل مدارک خود اقدام نموده باشند.

بازگشت فعالیت اداری دانشگاه به شرایط عادی

قابل توجه دانشجویان گرامی

باتوجه به عبور از پیک کرونا، از تاریخ یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲ فعالیت اداری دانشگاه به شرایط عادی (حضور کامل کارکنان) با رعایت پروتکل های بهداشتی باز می گردد. تا اطلاع ثانوی حضور روسا، معاونین و مدیران گروه دانشکده ها روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه می باشد. اعضای هیات علمی غیر اجرایی یک روز در هفته (مطابق برنامه اعلام شده در سایت دانشگاه) در دانشگاه خود حضور دارند. روزهای کاری دانشگاه همچنان از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۴۵ (پنجشنبه تا ساعت ۱۴) می باشد. (شنبه ها روز تعطیلی دانشگاه است) اعضای هیات رئیسه و مدیران و مسئولین دانشکده ها برای پاسخگویی به مراجعات دانشجویی طبق برنامه اعلام شده در سایت در دفاتر مجازی خود حضور دارند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

پیرو اطلاعیه های قبلی و باعنایت به تداوم شرایط کرونا در کشور، موارد زیر در خصوص تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی و بخش عملی دروس تئوری- عملی، اعلام می گردد:

- ️در صورت بهبود نسبی شرایط کرونا و مطابق با آخرین مصوبات ستاد کرونا، کلیه کلاس های حضوری دروس عملی و بخش عملی کلاس های تئوری - عملی نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۶ تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۴ به مدت ۶ هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

- تشکیل کلاس های عملی به صورت حضوری صرفا برای آن دسته از دروسی می باشد که بر اساس مجوز معاونت آموزشی امکان برگزاری کل سرفصل آن به صورت مجازی در طول ترم نبوده و کل یا بخشی از سرفصل باید به صورت حضوری برگزار شود.

- برنامه ریزی روزها و ساعات کلاسی ترم تابستانه طوری انجام خواهد شد که تداخلی با برگزاری کلاس های عملی نداشته باشد (لازم به ذکر است کلاس های ترم تابستانه به صورت مجازی تشکیل خواهد شد)

- مجددا متذکر می گردد تشکیل کلاس های حضوری دروس عملی و اعم از کارگاهی و آزمایشگاهی و... مشروط به بهبود نسبی شرایط کرونا و قرار گرفتن شهرستان نجف آباد در رنگبندی های مجاز می باشد.

- پیش بینی های لازم برای در اختیار گذاشتن خوابگاه (ویژه دانشجویان واجد شرایط) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نیز برقراری محدود سرویس های ایاب و ذهاب، انجام شده است.

صفحه1 از39
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن