آگهی تجدید مزایده واگذاری خدمات آژانس تاكسی تلفنی (نوبت دوم)

24 آذر 1397

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در نظر دارد خدمات آژانس تاكسی تلفنی دانشگاه را از طریق برگزاری مزایده عمومی، به یكی از دفاتر آژانس تاكسی تلفنی دایر در شهر نجف آباد كه دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرستان نجف آباد می باشند واگذار نماید. لذا ازمتقاضیان دعــوت می شود جهت دریافت اسناد مزایده ، حداكثر ظرف مدت ده روز پس از تاریخ انتشار این آگهی به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به آدرس www.iaun.ac.ir (قسمت مزایده/مناقصه ) مراجعه و نسبت به دریافت اسناد مزایده اقدام نمایند.

v    هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مزایده می باشد.

v    دانشگاه در رد یا قبول هركدام از پیشنهادات مجاز است .

v    برای دفاتر شركت كننده در مزایده، ارائه جواز كسب و مجوز فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرستان نجف آباد الزامی می باشد.

آدرس دبیرخانه کمیسیون معاملات : نجف آباد ، بلواردانشگاه ، دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ، ساختمان کتابخانه مرکزی

تلفن دبیرخانه کمیسیون : 42292020 031                     Email:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلود اسناد مزایده واگذاری خدمات آژانس تاكسی تلفنی

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن