اطلاعيه تسهیلات بلند مدت شهريه وزارت علوم با بازپرداخت « بعداز فراغت از تحصيل » نیمسال اول ۹۷-۹۶

03 مهر 1396

-دانشجویان گرامی که برای اولین بار متقاضی این نوع تسهیلات می باشند پس از مشاهده اطلاعیه و دریافت فرم و بعداز تکمیل مدارک از تاریخ 1396/07/01الی1396/07/30 جهت تحویل مدارک به صندوق رفاه دانشجویان مراجعه نمایند

2-بعداز تحویل مدارک سریعا جهت ثبت نام اولیه به پورتالbp.swf.ir منوی تشکیل پروندهمراجعه ودرخواست خود راثبت نمایید.لازم به توضیح است طی نمودن مراحل فوق به ترتیب ذکر شده الزامی است .

3-دانشجویانی که در این مقطع قبلا از این نوع تسهیلات استفاده نموده اند و متقاضی مجدد می باشند می بایستی با ورود به پورتالbp.swf.ir منوی فاز2 با کد کاربری و رمز (کد ملی ) قسمت ثبت درخواست وام مجددا درخواست خودرا ثبت نمایند.

الف- شرایط عمومی وآموزشی وام گیرندگان

 

1 اخذ حداقل واحدهای مورد لزوم طبق مقررات آموزشی در نیمسال اول 97-96
2 نداشتن مشروطی متوالی دردو نیمسال تحصیلی قبل
3 دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته ورودی 95-94-93 و دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته و کاردانی ورودی 95 می توانند متقاضی وام باشند.

تذکر

   1- هر دانشجو در این سال تحصیلی فقط یکبار می تواند درخواست وام ارائه دهد و با درخواستهای تکراری موافقت نخواهد شد.

   2- دانشجویان ترم آخرو ترم اول نمی توانند از این وام استفاده نمایند.

3-دانشجویانی که در مقاطع قبل از این نوع تسهیلات استفاده نموده اند قبل از درخواست وام می بایستی نسبت به پرداخت اقساط معوقه ، دیرکردو یا تسویه حساب کلی از طریق دانشگاه مقطع قبلی اقدام نمایند.

ب- مدارک لازم

1-تکمیل فرم شماره 1

2-تکمیل فرم 21 و تایید توسط کارشناس آموزش

3- اصل سند تعهد نامه محضری تنظیمی توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور فرم شماره 3 (ضامن می بایستی کارمند دولت یا کارمند نهادهای عمومی دولتی و یا بازنشسته دولت باشد )سایزکاغذA4
4-کپی کارت دانشجویی وکارت ملی دانشجو دریک صفحه A4
5-کپی شناسنامه دانشجو کپی شناسنامه وکارت ملی ضامن (سایزکاغذ (A5

6- کپی   آخرین حکم استخدامی ( یا گواهی اشتغال به کار)یا کپی حکم بازنشستگی ضامن وبه همراه آخرین فیش حقوقی ضامن (سایز کاغذA4)

7-اصل گواهی کسر از حقوق ضامن الزامی می باشد.(به نام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری)

توجه: مدارک ناقص ترتیب اثرداده نمیشودوثبت نام طی دومرحله(تحویل مدارک به صندوق رفاه ودرخواست انلاین) به صورت کامل می بایست انجام شود.

تبصره1 : تکمیل پرونده بمنزله دریافت وام نمی باشد و پس از تامین بودجه و تائید صندوق رفاه وزارت علوم ، بحساب شهریه متقاضیان واریز خواهد شد.(ضمنا تاریخ واریز مشخص نیست)

تبصره2:این نوع تسهیلات بر اساس اولویت زمانی تحویل مدارک پرداخت می گردد.

*سقف مبلغ این نوع تسهیلات جهت مقاطع کارشناسی و کاردانی 5/000/000 ریال و کارشناسی ارشد 10/000/000 ریال و دکتری تخصصی 25/000/000 ریال می باشد.

آدرس دانشگاه: اصفهان – نجف آباد – بلوار دانشگاه – دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد – کدپستی 8514143131

دانلود فرم 1

دانلود فرم 3

دانلود فرم 21

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن