اطلاعیه های بیشتر

 • برگزاری کلیه کلاسهای مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، دکتری حرفه ای پزشکی و کاردانی بهداشت به صورت غیر حضور آنلاین
  برگزاری کلیه کلاسهای مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، دکتری حرفه ای پزشکی و کاردانی بهداشت به صورت غیر حضور آنلاین چهارشنبه, 28 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  با توجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم برگزاری کلاسهای درسی دانشگاه به صورت حضوری، در اجرای بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه و مصوبات ستاد آموزش غیر حضوری واحد مستقل نجف آباد اقدامات انجام شده در واحد به اطلاع رسانده می شود:

  1- به منظور بررسی ابعاد مختلف برگزاری کلاس های غیرحضوری (آنلاین)، 4 جلسه ستاد آموزش غیرحضوری و چندین جلسه کمیته های فرعی تشکیل گردید و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

  2- کلیه زیرساخت های سخت افزاری، نرم افزاری و ارتباطی با توجه به پتانسیل های موجود در واحد و سرمایه انسانی ماهر آماده گردید و در کمتر از 72 ساعت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه افتتاح شد.

  3- وب سایت ویژه مرکز آموزش الکترونیکی و همچنین سامانه ای برای سهولت ورود اساتید و دانشجویان به کلاسهای آنلاین طبق لیست انتخاب واحد دانشجو و ابلاغ تدریس استاد برای مقاطع تحصیلات تکمیلی طراحی گردید.

  4- تیم پشتیبانی کلاس های آنلاین تشکیل گردید و بصورت شیفتی نیروهای پشتیبانی در مرکز آموزش الکترونیکی مستقر گردیدند.

  5- جلسات تست و آموزش کار با نرم افزار برای بیش از 300 نفر از اعضای هیات علمی بصورت 18 کلاس آنلاین جداگانه برگزار شد.

  6- بیش از 650 عنوان درسی، 1750 جلسه-کلاس برای بالغ بر 2550 نفر دانشجو و با مشارکت 275 نفر از اساتید در 150 رشته از مقاطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) و کارشناسی پرستاری، مامایی و اتاق عمل (در فاز اول) و با حضور 75 درصدی دانشجویان در کلاسهای درس در فازهای اول و دوم آموزش غیرحضوری برگزار شد.

  7- در همین راستا مقرر گردید با توجه به برگزاری موفق کلاسهای درسی مقاطع تحصیلات تکمیلی، درصورت ادامه تعطیلی واحد های دانشگاهی پس از ایام عید نوروز به علت شیوع ویروس کرونا (درصورت تشخیص و اعلام مراجع ذیصلاح)، جهت جبران کلاسهای برگزار نشده، برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری کلاسهای غیرحضوری (آنلاین) انجام شده و این کلاسها بلافاصله پس از ایام تعطیلات عید نوروز بصورت آنلاین برگزار شوند.

  8- با توجه به عدم امکان برگزاری کلاسهای عملی (کارگاهی و آزمایشگاهی) بصورت آنلاین، این کلاسها بصورت غیرحضوری برگزار نخواهند شد.

  9- همچنین با توجه به اینکه دروس عمومی معارف اسلامی توسط معاونت آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بصورت غیرحضوری (آفلاین) برگزاری می گردند، این دروس نیز بصورت غیرحضوری آنلاین برگزار نخواهند شد.

  اطلاعات تکمیلی و جزییات بیشتر در زمینه برگزاری کلاسهای غیرحضوری مقطع کارشناسی پس از قطعی شدن از طریق کانال های اطلاع رسانی دانشگاه به اطلاع دانشجویان گرامی خواهد رسید.

  ستاد آموزش غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

  در فوری بازدید: 796 بار
 • پیام تسلیت رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مناسبت درگذشت مهندس حسین شیخ الاسلام
  پیام تسلیت رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مناسبت درگذشت مهندس حسین شیخ الاسلام شنبه, 17 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  دکتر امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف آباد در پیامی درگذشت مهندس حسین شیخ الاسلام معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است


  انالله و انا الیه راجعون

  خبر درگذشت مهندس حسین شیخ‌الاسلام دیپلمات متعهد و انقلابی، معاون بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی و مشاور وزیر امورخارجه موجب تاثر و اندوه فراوان گردید. سالهای مجاهدت صادقانه ایشان در حوزه سیاست بین الملل و خدمات ارزنده ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف نظیر نمایندگی مجلس شورای اسلامی، معاونت وزیر و معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی هیچگاه از اذهان پاک نخواهد شد.

  اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضای هیات رییسه، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد درگذشت این عزیز را به خانواده ایشان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض نموده و رحمت و غفران الهی را برای ایشان و صبر جزیل را برای بازماندگان آن مرحوم خواستارم.

  در فوری بازدید: 353 بار
 • تعطیلی کلاس های آموزشی (حضوری) دانشگاه تا پایان سال 1398
  تعطیلی کلاس های آموزشی (حضوری) دانشگاه تا پایان سال 1398 جمعه, 16 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  ✅ باعنایت به مصوبات ششمین جلسه مورخ ۱۵ اسفندماه ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا کلیه کلاس های آموزشی د‌انشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد تا پایان سال جاری تعطیل اعلام می گردد.

   

  تذکرات مهم:


  ✅ امور اداری دانشگاه در این مدت تعطیل نبوده و کلیه کارکنان از دوشنبه  ۱۹ اسفند تا چهارشنبه ۲۱ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و پنجشنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۲ سرکار خود حاضر و آماده پاسخگویی به دانشجویان و انجام امور اداری هستند.

   

  ✅ روسا، معاونین و مدیران گروه های آموزشی در کلیه دانشکده ها جهت انجام امور آموزشی دانشجویان و فارغ التحصیلان فقط در روزهای دوشنبه ۱۹ اسفند و چهارشنبه ۲۱ اسفند از ساعت ۸ الی ۱۳ در دانشکده ها حضور دارند.

   

  ✅ مطابق تصمیم های اتخاذ شده در شورای دانشگاه به منظور جبران ساعات کسری در برنامه آموزشی دانشجویان، تمهیداتی در تقویم آموزشی نیمسال دوم و برگزاری کلاس ها و ساعت های جبرانی پیش بینی شده است که متعاقبا به اطلاع اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

   

  ✅ درحال حاضر کلیه دروس معارفی به صورت کلاس غیرحضوری (الکترونیکی) درسامانه  ec.nahad.ir دردسترس بوده و دانشجویان باید نسبت به گذراندن جلسات کلاس های جبرانی خود اقدام نمایند.

   

   

  ✅ بابرنامه ریزی انجام شده توسط مرکز اموزش الکترونیکی واحدنجف آباد حدود ۸۰ درصدکلاس های مقطع دکتری از روز دوشنبه ۱۹ اسفندماه مطابق برنامه زمانبندی که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد به صورت آنلاین برگزارخواهدشد.

   

  ✅ هرگونه تصمیم گیری درخصوص نحوه برگزاری آنلاین کلاس های درسی برای سایر مقاطع و رشته ها اطلاع رسانی خواهد شد.

  در فوری بازدید: 650 بار
 • بخشنامه ابلاغی معاونت آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درخصوص برگزاري كلاس هاي مجازي دروس عمومی معارف اسلامي
  بخشنامه ابلاغی معاونت آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درخصوص برگزاري كلاس هاي مجازي دروس عمومی معارف اسلامي سه شنبه, 13 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

   

  با توجه به تعطیلات اضطراری دانشگاه ها، برای حل مشکل عقب‌ ماندگی تحصیلی در این ایام، کلیه دانشجویانی که دروس معارفی دارند می‌بایست از تاریخ۱۱ اسفندماه ۹۸ لغایت ۱۵ فرودین‌ ماه ۹۹ با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس https://ec.nahad.irو انتخاب "دوره ویژه تعطیلات اضطراری دانشگاه" درس خود را بصورت مجازی بگذرانند.

  جهت جبران هر جلسه کلاس حضوری لغو شده، بایستی حداقل ۲ جلسه از درس آموزش مجازی را بگذرانند.

  مثال: برای دانشجویی که کلاس اندیشه اسلامی یک، سه جلسه تعطیل شده، از بین دروس پیشنهاد شده باید درس مجازی انتخاب کند که حداقل۶ جلسه آموزشی داشته باشد، یا دو درس مجازی انتخاب کند که مجموع جلسات آنها بیش از۶جلسه باشد.

  انجام آموزش مجازی مذکور توسط دانشجویان علاوه بر جبران جلسات لغو شده، بخشی از۲۰ نمره آزمون کتبی پایان نیمسال جاری را به خود اختصاص خواهد داد که إعمال آن توسط استاد و گروه معارف مربوطه ضروری است.

  حتما هر درس مجازی انتخاب شده را به اتمام رسانده و گواهی نامه آن را پرینت بگیرید.

  نکته: صدورگواهینامه منوط به گذراندن آزمون پایانی هر درس می باشد.

  گواهیهای پرینت شده را نزد خود نگه دارید تا با اعلام گروه معارف دانشگاه ان را تحویل مدیر گروه دهید

  دانلود فیلم راهنمای شرکت درکلاس مجازی دروس معارف اسلامی

   

  در فوری
  برچسب‌ها: کلاس مجازی
  بازدید: 2071 بار
 • در فرهنگی بازدید: 55 بار
 • در دانشجویی بازدید: 106 بار
 • در فرهنگی بازدید: 46 بار
 • در دانشجویی بازدید: 99 بار
 • اطلاعیه مهم در خصوص وضعیت امور اداری، حضور کارکنان و مدیران گروه، امتحان های معرفی به استاد و... در ایام تعطیلی کلاس های دانشگاه شنبه, 10 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  پیرو اطلاعیه های قبلی و باعنایت به اینکه مطابق مصوبات ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا، در هفته جاری کلیه فعالیت های آموزشی دانشگاه تعطیل می باشد موارد زیر جهت اطلاع دانشجویان گرامی ابلاغ می گردد:

  در فوری بازدید: 889 بار ادامه مطلب...
 • اطلاعیه مهم و فوری درخصوص وضعیت کلاس ها و امور اداری دانشگاه در هفته آینده (10 تا 16 اسفندماه)
  اطلاعیه مهم و فوری درخصوص وضعیت کلاس ها و امور اداری دانشگاه در هفته آینده (10 تا 16 اسفندماه) چهارشنبه, 07 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  با عنایت به ابلاغ ستاد ملی مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا کلیه کلاس های آموزشی د‌انشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در هفته آینده (از روز یکشنبه ۱۱ اسفند تا پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه) تعطیل اعلام می گردد.

  تذکرات مهم :

  امور اداری دانشگاه در این مدت تعطیل نبوده و کلیه کارکنان از یکشنبه مورخ ۱۱ لغایت چهارشنبه ۱۴ اسفند از ساعت 8 تا ۱3 و پنجشنبه ۱۵ اسفند از ساعت 8الی ۱۲ سرکار خود حاضر و آماده پاسخگویی به دانشجویان و انجام امور اداری هستند.

   

  روسا، معاونین و مدیران گروه دانشکده ها جهت انجام امور آموزشی دانشجویان و فارغ التحصیلان فقط در روزهای یکشنبه ۱۱ اسفند و چهارشنبه ۱۴ اسفند از ساعت 8الی ۱3 در دانشکده ها حضور دارند.

   

  مطابق تصمیم های اتخاذ شده در شورای دانشگاه به منظور جبران ساعات کسری در برنامه آموزشی دانشجویان، تمهیداتی در تقویم آموزشی نیمسال دوم و برگزاری کلاس ها و ساعت های جبرانی پیش بینی شده است که متعاقبا به اطلاع اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

  جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مهم و فوری دانشگاه عضویت در کانال های اطلاع رسانی دانشگاه الزامیست.

   @iaunchannel                  ایتا                 @iaunac                          تلگرام

   

   @iaun_ac_ir           اینستاگرام

   

  در فوری
  برچسب‌ها: تعطیلی کرونا
  بازدید: 3673 بار
 • تعطیلی درس کارآموزی رشته های پزشکی و پیراپزشکی تا 9 اسفند
  تعطیلی درس کارآموزی رشته های پزشکی و پیراپزشکی تا 9 اسفند یکشنبه, 04 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  پیرو تعطیلی کلاس های درسی دانشگاه، به اطلاع می رساند کارآموزی رشته های پزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت و اتاق عمل در بیمارستان ها آموزشی نیز به استثنای اینترنهای (کارورزی) رشته پزشکی و کارآموزی عرصه (کارورزی) و اینترشیپ رشته پرستاری، تا ۹ اسفند تعطیل اعلام می شود.

  در فوری بازدید: 233 بار
 • تعطیلی فعالیت های آموزشی و کلاس های دانشگاه تا ۹ اسفند
  تعطیلی فعالیت های آموزشی و کلاس های دانشگاه تا ۹ اسفند یکشنبه, 04 اسفند 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید

  بر اساس اعلام وزارت بهداشت به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا کلیه فعالیت های آموزشی و کلاس های درسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد تا پایان هفته جاری (۹۸/۱۲/۹) تعطیل می باشد.

  همچنین کارآموزی دانشجویان پزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت و اتاق عمل در کلیه بیمارستان های آموزشی نیز به استثنای دوره اینترنی (کارورزی) رشته پزشکی و کارآموزی عرصه (کارورزی) و اینترشیپ رشته پرستاری، تا پایان هفته جاری (۹۸/۱۲/۹) تعطیل می باشد.

  درضمن کادر اداری و هیات علمی اجرایی دانشگاه در محل کار خود حضور خواهند داشت.

  در فوری بازدید: 567 بار
 • در فرهنگی بازدید: 59 بار
 • اطلاعیه تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی غیر پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی
  اطلاعیه تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی غیر پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی یکشنبه, 27 بهمن 1398 اضافه کردن دیدگاه جدید
  • پذیرفته شدگان و دانشجویان در هر یک از مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته، علاوه بر تحصیل در مقطع و رشته فعلی خود، می توانند در یک رشته دیگر در همان مقطع تحصیلی و یا در مقاطع تحصیلی پائین تر، بطور همزمان تحصیل نمایند.
  • دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز می توانند در یک رشته از رشته های مقاطع کاردانی یا کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) بطور همزمان در رشته دوم تحصیل نمایند.
  • متقاضی ادامه تحصیل در رشته دوم، که مشمول بوده و از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده می کند، می تواند فقط از مدت زمان معافیت نظام وظیفه در رشته اول، از تحصیل همزمان در دو رشته استفاده نماید.
  • در صورتی که دانشجویی در دو رشته بطور همزمان تحصیل کند و در مدت مجاز تحصیل در رشته اول، تعداد واحدهای درسی را نتواند به پایان رساند، کمیسیون موارد خاص آموزشی واحد، استان و دانشگاه، درخصوص ادامه تحصیل وی در رشته دوم تصمیم خواهد گرفت.
  • حداکثر مدت تحصیل برای دانشجویان متقاضی تحصیل همزمان در دو رشته، مدت مجاز تحصیل در رشته اول است.
  • دانشجو در مدت زمان تحصیل، فقط یک بار می تواند درخواست تحصیل در رشته دوم را ارائه دهد.
  • تغییر رشته دوم امکانپذیر نمی باشد.
  • آن دسته از دانشجویانی که از معافیت نظام وظیفه استفاده می کنند، درصورتی که در رشته اول انصراف از تحصیل دهند یا اخراج آموزشی شده باشند، می توانند رشته دوم را تا سقف مجاز مدت زمان معافیت از نظام وظیفه در رشته اول، ادامه تحصیل دهند.
  • تطبیق واحدهای درسی رشته اول برای رشته دوم، پس از ثبت قطعی نمره و درخواست دانشجو، با تأیید گروه آموزشی رشته اول و دوم (در صورت نیاز هر دو گروه آموزشی در رشته) طبق مقررات معادل سازی دروس، انجام و ثبت می گردد.
  • نمره درس گذرانده شده در مقاطع کاردانی یا کارشناسی، بایستی حداقل 12 و بالاتر باشد.
  • دروس گذرانده شده در هر مقطع، تنها در مقطع هم سطح یا مقطع پائین تر قابل معادلسازی می باشد.
  • دروس جبرانی که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد متقاضی تحصیل همزمان گذرانده اند، با رعایت بندهای این ماده قابلیت معادل سازی دارند.
  • دانشجو می تواند واحدهای درسی را که به لحاظ محتوی تطابق موضوعی داشته باشد، صرفاً در یکی از دو رشته بگذراند و پس از پایان هر نیمسال و قبل از ثبت نام در نیمسال بعد، تطبیق واحدهای درسی در رشته دوم با تأیید گروه آموزشی رشته دوم انجام شود. لازم است سرفصل دروس تا 80 درصد تطابق داشته باشد و با در نظر گرفتن مقررات در دوره کاردانی و کارشناسی، معادل سازی دروس گذرانده شده انجام پذیرد.
  • درس یا دروس گذرانده شده، نسبت به درس یا دروس معادل، از نظر تعداد واحد درسی، برابر یا بیشتر، و از نظر نوع واحد درسی (عملی و نظری) همخوانی داشته باشد.
  • دروس کارآموزی، کارورزی، طرح، سمینار، پروژه، کارگاهی، عملیات صحرایی، دروس پیش دانشگاهی، دروس جبرانی، پایان نامه کارشناسی، قابل معادل سازی نمی باشد.
  • نمرات دروس معادل سازی شده، در میانگین کل مؤثر است.
  • مرخصی تحصیلی برابر آئین نامه و مقررات آموزشی برای هر یک از رشته های اول و دوم در واحد محل تحصیل انجام می شود.
  • انتقال و مهمانی دانشجویانی که بطور همزمان تحصیل می کنند، برابر ضوابط و مقررات نقل و انتقال دانشگاه است.
  • انصراف از تحصیل برابر ضوابط و مقررات دانشگاه انجام می شود.
  • تاریخ دانش آموختگی، زمان ثبت آخرین نمره درس دانشجو در هر یک از رشته ها بصورت جداگانه می باشد.

  تلفن های تماس اداره پذیرش دانشگاه : 03142292110 - 03142292155

  در فوری بازدید: 454 بار
 • در دانشجویی بازدید: 128 بار
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن