دکتر جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد: ارتباط و تعامل مؤثر با بدنه جامعه و مسئولان محلی سرمایه بزرگی برای این دانشگاه است.

21 شهریور 1399

دکتر جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد: ارتباط و تعامل مؤثر با بدنه جامعه و مسئولان محلی سرمایه بزرگی برای این دانشگاه است.

 

فرزاد جهان‌بین در دیدار با حجت‌الاسلام‌ مصطفی حسناتی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان نجف‌آباد با اشاره به شبکه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با حدود ۵۰۰ واحد و مرکز آموزشی و بیش از یک‌میلیون دانشجو و ۲۴۰۰۰عضو هیات علمی و ۳۴۰۰۰کارمنداظهار کرد: ارتباط و تعامل مناسب با بدنه جامعه و مسئولان محلی سرمایه بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی است و این دانشگاه همواره به هدایتگری و حمایت‌های ائمه جمعه نیاز دارد.
وی افزود: در دوره جدید مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای فرهنگ و مدیریت فرهنگ به‌عنوان اصل مهم در دانشگاه مطرح است و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظ کیان دانشگاه، رشد علمی و گسترش فضای انقلابی سه انتظار مهم از این دانشگاه در دوره جدید بوده که ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه اهتمام کامل دارند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نقش تربیتی استادان در دانشگاه‌ها افزود: استاد بیشترین تأثیر را در رشد و تعالی فرهنگی دانشجویان دارد و بسیاری از برنامه‌های فرهنگی باید در این مسیر باشد.

 

2 0b244

مدیریت ارتباطات اصل هنر مدیر است

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه نجف‌آباد نیز با ابراز خرسندی از اینکه نهال دانشگاه آزاد اسلامی که با اندیشه و تدبر امام خمینی(ره) به ثمر نشست و اکنون به درختی تنومند تبدیل شده گفت: شاهد حرکت‌های ارزشمندی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بوده‌ایم که دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز در حال پیشرفت و توسعه در همه زمینه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی است.
حجت‌الاسلام‌ مصطفی حسناتی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای با مدیریت قوی است که می‌تواند چشم‌انداز قوی داشته باشد، اضافه کرد: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد خالصانه و خاضعانه در تلاش هستند تا به مردم و دانشجویان خدمت کنند و همدلی و همراهی خوبی نیز با شهرستان و استان دارند. در اصل هنر مدیر همین بوده که بتواند ارتباطات را درست مدیریت کند که بر اساس روایات این از خصوصیت مؤمنان است.
وی با تأکید بر تکریم جوانان عنوان کرد: حضرت محمد(ص) می‌فرمایند نخست تکریم بعد تعلیم، باید به جوانان و استادان میدان داده شود تا بتوانیم جامعه‌ای انقلابی داشته باشیم.
 امام جمعه نجف‌آباد گفت دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه بزرگ برای انقلاب اسلامی است.

 

3 970f9

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن