به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود؛پاسخگویی مجازی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد به تقاضای دانشجویان

16 شهریور 1399

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از تلاش مسئولان این دانشگاه در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات، پاسخگویی و حل مشكلات دانشجویان و افزایش سطح رضایت‌مندی، از طریق دفتر كار مجازی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي واحدنجف‌آباد، دكترامیررضا نقش از تلاش مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات، پاسخگویی و حل مشکلات دانشجویان و افزایش سطح رضایت‌مندی از طریق دفتر کار مجازی خبر داد.

وی افزود: یکی از برنامه‌های موفقی که در راستای افزایش سطح رضایت‌مندی و حل مشکلات و پیگیری مطالبات دانشجویان در ترم‌های گذشته در واحد نجف‌آباد برگزار شد، برنامه‌ای با عنوان «به وقت دانشجو» است که در محل مسجد دانشگاه برگزار می‌شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه، به‌دلیل حفظ سلامت و کاهش تردد دانشجویان و در راستای تکریم ارباب رجوع، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه روزهای دوشنبه از ساعت ۱۳:۳۰تا ۱۵:۳۰به‌صورت غیرحضوری در دفاتر کار مجازی حاضر و پیگیر مسائل، مشکلات و پیشنهاد دانشجویان هستند.

دكترنقش اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به‌عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ آموزش عالی در کشور، ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی و فرهنگی را سرلوحه اهداف خود قرار داده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی توجه جدی به حفظ سلامت، پیگیری مطالبات و حل مشکلات دانشجویان را از اولویت‌های مهم مسئولان دانشگاه دانست و عنوان کرد: اصلاح و بهینه‌سازی فرآیندهای آموزشی، پژوهشی و اداری و مالی می‌تواند کمک قابل توجهی به اهداف کیفی دانشگاه کند و موجب ارتقای رضایتمندی بیشتر دانشجویان شود.

به گزارش روابط عمومي واحدنجف آباد، لینک‌های ورود به دفاتر مجازی اعضای هیئت رئیسه واحد نجف‌آباد و راهنمای مربرطه در صفحه iaun.ac.ir/e-meeting موجود است.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن