مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با صدور پیامی درگذشت مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز را تسلیت گفت.
مطلب ویژه

26 تیر 1399

جناب آقای نریمانی ، مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با صدور پیامی درگذشت مرحوم جناب آقای علیرضا صدرنیا مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و از همکاران سابق واحد نجف آباد را تسلیت گفت.

 

 متن پیام به این شرح است:

 

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

 

با کمال تاسف و تألم درگذشت جانگداز و نابهنگام برادر گرامی و همکار مخلص و متعهد مرحوم جناب آقای (( علیرضا صدرنیا ))، مدیر کل محترم حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و از کارکنان و همکاران سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد موجب تاثر و تالم فراوان گردید .

بی شک جبران فقدان این نیروی انقلابی و متدین، سخت و دشوار است.

با قلبی آکنده از غم، صمیمانه این داغ بزرگ را به خانواده محترم ایشان و همه ی عزیزان وابسته، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور، علو درجات و برای خانواده گرامی آن مرحوم و همکاران داغدار صبر و شکیبایی مسالت دارم.

 

s 8057e

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن