رئیس و هیات رئیسه، کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به  مسولین  این شهرستان در مراسمی که از سوی واحد نجف آباد برگزار شده بود شرکت کردند

اعلام زمان امتحانات برگزار نشده

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با توجه به عدم برگزاری امتحانات 20، 21 و 22 دی ماه به دلیل ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، این امتحانات به ترتیب روزهای دوم، سوم و چهارم بهمن ماه در همان ساعت و مکان اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

مراسم گرامیداشت جایگاه و مقام حضرت آیتالله هاشمی رفسنجانی از سوی دانشگاهیان واحد نجف آباد، با حضور هیئت رئیسه، اساتید،کارکنان، دانشجویان،مسئولین استانی و علاقه مندان آن حضرت برگزار خواهد شد.

امتحانات روز چهارشنبه لغو شد

پیرو اعلام قبلی علاوه بر لغو امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه، به علت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه و عزای عمومی، امتحانات روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه نیز لغو میشود. واحد های دانشگاهی در روز چهارشنبه تعطیل نبوده و فقط امتحانات این روز لغو و بعد از آخرین امتحان با اطلاع رسانی به دانشجویان برنامه ریزی و برگزار میشود.

اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد 

صفحه1 از33

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن