امکان ثبت نام وشروع به تحصیل با تاخیر از مهرماه 1399 برای کلیه پذیرفته شدگان سال های آزمون های سال های گذشته در کلیه مقاطع تحصیلی به استثنای رشته های علوم پزشکی فراهم شد.
مطلب ویژه

01 شهریور 1399

امکان ثبت نام و شروع به تحصیل با تاخیر از مهرماه ۱۳۹۹ برای کلیه پذیرفته شدگان سال های آزمون های سال های گذشته در کلیه مقاطع تحصیلی به استثنای رشته های علوم پزشکی فراهم شد.

 

با توجه به مجوز سازمان مرکزی دانشگاه امکان ثبت نام پذیرفته شدگان سنوات گذشته در سال تحصیلی جدید بدون نیاز به پرداخت شهریه مرخصی نمیسال های گذشته و بدون احتساب در سنوات مجاز تحصیلی و با تسهیلات وام یا تقسیط شهریه فراهم شد.
متقاضیان لازم است در اسرع وقت و از تاریخ ۲۹ مرداد ماه از طریق سامانه rss.iaun.ac.ir نسبت به ثبت نام و تشکیل پرونده الکترونیکی اقدام نموده و مطابق پیامک ارسالی فرآیند ثبت نام و انتخاب واحد خود را نهایی نمایند. شروع کلاس های این قبیل از پذیرفته شدگان متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره های تماس ۰۳۱۴۲۴۴۲ یا ۴۲۲۹۱۰۵۷ و ۴۲۲۰۱۰۵۶ مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی تماس بگیرید.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن