اطلاعیه مهم و فوری امتحانات مجازی
مطلب ویژه

24 خرداد 1399

اطلاعیه مهم امتحانات مجازی

 

پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی می رساند سامانه امتحانات غیرحضوری (مجازی) پایان نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ واحد نجف آباد راه اندازی و از هم اکنون در دسترس می باشد.

 

تذکرات مهم:

به دانشجویان گرامی اکیدا توصیه می شود در اسرع وقت دستورالعمل، راهنما و تذکرات موجود در صفحه ورودی به سامانه امتحانات مجازی به آدرس iaun.ac.ir/quiz را به دقت مطالعه نموده و آمادگی های لازم را قبل از شروع امتحانات داشته باشند.

 

بدیهی است مسئولیت بروز هرگونه مشکل در فرآیند امتحان دانشجو که ناشی از عدم مطالعه دقیق دستورالعمل ها و تذکرات باشد بعهده شخص دانشجو می باشد.

 

فقط اطلاعیه های موجود در سایت رسمی دانشگاه و کانال های رسمی موجود در پیام رسان ها معتبر می باشد و اطلاعیه های و خبررسانی هایی که از طریق سایر کانال های غیر رسمی منتشر می شود مورد تایید دانشگاه نمی باشد. لذا دانشجویان گرامی در این خصوص دقت لازم را داشته باشند.

 

تیم پشتیبانی سامانه امتحانات مجازی در بخش های مختلف دانشگاه، درساعات برگزاری امتحان آماده پاسخگویی و انجام راهنمایی های لازم هستند.

 


شماره های تماس:

 

 

تیم پشتیبانی فناوری اطلاعات:
۰۳۱۴۲۲۹۱۰۸۰ - ۰۳۱۴۲۲۹۱۰۸۱ - ۰۳۱۴۲۲۹۱۰۵۵۲

 

 

تیم پشتیبانی آموزش (امتحانات):


۰۳۱۴۲۲۹۲۷۰۶- ۰۳۱۴۲۲۹۲۱۵۱۳

 

 

تیم پشتیبانی امورشهریه :


۰۳۱۴۲۲۹۲۰۵۸ - ۰۳۱۴۲۲۹۲۳۶۳

 

ستاد آموزش غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن