اطلاعیه مهم و فوری شماره ۳۰ - قابل توّجه دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی انتخاب نموده اند
مطلب ویژه

15 خرداد 1399

اطلاعیه مهم و فوری شماره ۳۰

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی انتخاب نموده اند

 

به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس عملی را انتخاب واحد نموده اند می رساند برنامه هفتگی تشکیل این کلاس ها در تابستان به صورت حضوری و فشرده (۲ جلسه در هفته مطابق تقویم اصلاحی در تیر و مرداد) در سامانه دانشجویی اعمال شده است.

 

تذکرات مهم:

 

1- این قبیل از دانشجویان در اسرع وقت با مراجعه به لینک "برنامه کلاس" در سامانه دانشجویی (مطابق تصویر راهنمای ارسالی در انتهای این اطلاعیه) نسبت به کنترل برنامه کلاسی دروس عملی خود اقدام نمایند.

 


در صورت هرگونه مغایرت یا تداخل احتمالی برنامه کلاسی و نیاز به جابه جایی گروه های درسی، می بایست از روز یکشنبه ۱۸ خرداد تا سه شنبه ۲۰ خرداد با مراجعه به کارشناس امور برنامه دانشکده خود یا اداره اموربرنامه واقع در معاونت آموزشی نسبت به ترمیم برنامه دروس عملی خود اقدام نمایید.

2- برنامه سایر دروس انتخابی تئوری نیمسال جاری فعلا و تا اطلاع ثانوی قابل مشاهده نبوده و جای نگرانی نیست.


3- این مهلت تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نمی باشد و پس از این تاریخ مسئولیت تداخل برنامه دروس عملی یا هرگونه مغایرت دیگر بعهده دانشجو می باشد و امکان اصلاح برنامه وجود ندارد.

 


4- برخی از دروس تئوری-عملی(پروژه ای) و تعداد معدودی از دروس عملی که به تشخیص استاد درس امکان برگزاری آنها به صورت غیرحضوری آنلاین فراهم بوده، شامل این اطلاعیه نمی شود و نیازی به کلاس حضوری در تابستان ندارد لذا امتحانات آنها هم در بازه امتحانی خرداد و تیرماه برنامه ریزی و برگزار می گردد.


5- توصیه به مراجعه حضوری برای رفع تداخل و مغایرت احتمالی برنامه دروس عملی می باشد با این وجود دانشجویان غیربومی که به علت دوری مسیر امکان مراجعه حضوری ندارند می تواند از طریق شماره تماس های زیر با کارشناس امور برنامه دانشکده خود تماس حاصل نموده و پی گیری لازم را انجام دهند.

 

اموربرنامه دانشکده ها:

 
دانشکده های برق وکامپیوتر: ۴۲۲۹۲۰۵۱

دانشکده مواد وعلوم پایه: ۴۲۲۹۲۲۱۴

دانشکده فنی ومهندسی: ۴۲۲۹۲۶۰۵

دانشکده علوم انسانی وتربیت بدنی عمومی: ۴۲۲۹۲۱۵۳

دانشکده عمران: ۴۲۲۹۲۲۳۶

دانشکده هنر، معماری و شهرسازی: ۴۲۲۹۲۷۷۴ و ۴۲۲۹۲۸۹۶

دانشکده پزشکی: ۴۲۲۹۲۵۵۸

دانشکده پرستاری: ۴۲۲۹۲۱۴۹

 

شماره همراه صرفا جهت ارسال پیامک و پیام واتساپ (شماره شناسایی- نام و نام خانوادگی- دانشکده- موضوع) ۰۹۲۱۹۸۶۳۳۱۰

 

 

برای مشاهده برنامه هفتگی جدید کلاسی دروس عملی در تابستان، به تصویر زیر مراجعه فرمائید.

 

kargahi423 d98f9

 

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن