اطلاعیه مهم و فوری - آخرین تقویم اصلاحی نیمسال دوم 99-1398 رشته های دانشکده پزشکی و دانشکده پرستاری و مامایی
مطلب ویژه

14 خرداد 1399

بسمه تعالی

تقویم اصلاحی نیمسال دوم 99-1398 ، رشته های دانشکده های پزشکی و پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

 

 روز و تاریخ  شرح توضیحات 
 پنجشنبه 8 خرداد  اتمام کلاس های اصلی مجازی (دروس تئوری)  ---
 جمعه 16 خرداد  اتمام کلاس های جبرانی مجازی (دروس تئوری)  ---
 یکشنبه 11 خرداد به بعد حضور کلیه اعضای هیات علمی در دانشگاه مطابق برنامه حضور ترمی  پاسخگویی مراجعات حضوری دانشجویان 
یکشنبه 18 خرداد تا پنجشنبه 5 تیر حضور اعضای هیات علمی و اساتیدحق التدریس در دانشگاه طبق برنامه کلاسی ترم و پاسخگویی به مراجعات حضوری (اختیاری) دانشجویان برای رفع اشکال درسی حضور اساتید الزامی ولی حضور دانشجویان به صورت اختیاری می باشد
یکشنبه 25 خرداد تا پنجشنبه 19 تیرماه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم 99-1398 صرفا دروس عمومی و معارفی طبق برنامه امتحانی دانشجو در سامانه دانشجویی، شروع دریافت کارت امتحانی از تاریخ 21 خرداد ماه
شنبه 7 تیر تا چهارشنبه 1 مرداد کلاس های حضوری عملی و بخش عملی کلاس های تئوری-عملی (کارگاهها و آزمایشگاهها) نیمسال دوم 99-1398
به صورت حضوری و فشرده با برنامه ریزی مجدد روز، ساعت و استاد درس (شیوه نامه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد)
کلاس های دروس عملی دانشکده پرستاری مطابق برنامه اعلامی این دانشکده در تاریخ های مقرر (خردادماه) برگزار می گردد.
چهارشنبه 1 مرداد تا چهارشنبه 15 مرداد برگزاری امتحانات حضوری نیمسال دوم 99-1398 کلیه دروس تئوری غیر عمومی و معارفی ---

 

تذکرات مهم :

1. برگزاری امتحانات دروس معارفی و عمومی به صورت غیرحضوری در دست بررسی است که به محض ابلاغ از طرف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع رسانی خواهد شد.

2. مطابق اطلاعیه های قبلی دانشجویانی که در نیمسال جاری هریک از دروس معارفی را در نیمسال جاری انتخاب نموده اند موظف هستند از طریق سایت آموزش الکترونیکی نهاد مقام معظم رهبری به آدرس ec.nahad.ir و مطابق دستورالعمل های نهاد نسبت به گذراندن دروس و انجام آزمون ها (جمعا به میزان 15 نمره از 20) اقدام نموده و سپس در امتحانات پایان ترم دروس معارفی دانشگاه شرکت نمایند. (شرکت در امتحان حضوری دانشگاه طبق زمانبندی قبلی امتحانات الزامی است در غیر این صورت با وجود گذراندن آزمون های سایت، در کارنامه دانشجو غیبت امتحان ثبت می گردد.)

3. مطابق اطلاعیه های قبلی دانشجویانی که در نیمسال جاری هر یک از دروس عمومی شامل : 1- اندیشه ها و وصایای حضرت امام(ره) 2- آشنایی با قرائت و روانخوانی قرآن کریم 3- زبان عمومی 4- فارسی عمومی 5- تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران (صرفا این 5 درس) را در نیمسال جاری اخذ نموده اند موظف هستند نسبت به گذراندن کلاس های آفلاین درس بر اساس منابع درسی معرفی شده از طریق سایت iaun.ac.ir/e-offline  اقدام نموده وسپس درامتحانات پایان ترم دروس عمومی دانشگاه مطابق برنامه امتحانی شرکت نمایند (ویدئوهای آفلاین کل جلسات درتاریخ 30 اردیبهشت کامل شده است).

4. امتحان های دروس عمومی و معارفی دانشجویان رشته های علوم پزشکی همزمان با دانشجویان غیرعلوم پزشکی در بازه 25 خرداد تا 19 تیرماه طبق برنامه امتحانی موجود در سامانه دانشجویی و کارت امتحان برگزار خواهد شد.

5. برنامه دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان علوم پزشکی مطابق با برنامه دانشکده ها و بیمارستان های طرف قرارداد خواهد بود که متعاقبا توسط گروه آموزشی اعلام می گردد.

6. تمهیدات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مطابق پروتکل های ابلاغی برای سرویس های ایاب و ذهاب، جلسات امتحان حضوری، و کارگاه ها و آزمایشگاه ها پیش بینی شده است و دانشجویان ملزم به رعایت کامل آنها می باشند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن